gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yeni moda saç şekilleri ve renkleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Hemen hemen her bayan mutlaka saçını bir kez bile olsa boya yaptırmıştır.Ben hemen hemen her sene saç boyamı ve bakımını yaptırıyorum.Tabi bu sene içinde kaç kez gittiğim ise meçhul:DBen pek kuaför tutkunu birisi değilim.Kendi saçımı,makyajımı,el-ayak bakımımı,epilasyonumu:utan: vs..tüm kuaförlük işlerimi kendim hallederim:DAnnemin karnından kuaför doğmuşum:DDoğuştan yetenekliymişim ben:DŞaka bir yana saç boyama ve kesim dışında kuaföre gitmem.Masrafdan başka birşey değil.Ama işte herkes ben gibi yetenekli olmuyor:D:D:DKızmayın hemen..Bu biraz da zaman meselesi.Kendinize gereken zamanı ayıramadığınız için mecburen kuaförün yolunu tutuyorsunuz. Ama şunu da çok net bir şekilde belirtmek istiyorum ki kuaförlerin hakkı ödenmez:):):)Verdikleri emek,zaman ve özen gerçekten takdire değer.Sanırım lafı çok uzattım ve daha fazla uzatmadan sizlere yeni sezonun saç renklerini ve şekillerini sunayım.Buyrunuz. [​IMG]
    İşte benim saç rengim:):):)
    Benim şuan ki saç şeklim bu şekilde.Kullanımı çok rahat ve her şekilde kullanabiliyorum.Topuz,örgü vs.. şekillerde de gayet hoş oluyor.

Kısa saç modası anlaşılan hiç bitmeyecek gibi:):):)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    saclarım cok kırıldı ve yaglandı nefret ediyorum :S:S:S

Yeni moda saç şekilleri ve renkleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renkler Ve Şekiller

Renkler Ve Şekiller

renkler ve şekiller masaüstü için Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 800x600. __________________
  2. Burçlara göre saç renkleri modelleri şekilleri ve bakımları

Burçlara göre saç renkleri modelleri şekilleri ve bakımları

burçlara göre saç bakımları burçlara göre saç renkleri modelleri şekilleri burada arkadaşlar. Burçların hayatımızda öneminden bahsetmeye gerek yoktur sanırsam. Kimimiz günlük burç falımızı öğrenmek için, kimimiz ise karar vermeden önce, burcumuzun dediklerini öğrenmek için, kimimizde burç uyum tablosunu takip ederek ilişkimize yön vermek için ve dahası takıntıda yapanlarımızı sayarsak,...
  3. Yeni moda 2012 saç renkleri ve modelleri

Yeni moda 2012 saç renkleri ve modelleri

Yeni Moda Saç Renkleri 2012 Bayanlar İçin 2012 saç renkleri ve modelleri 2012 saç renkleri modası Evet Melek'ler ve saç rengini, saç modelini değiştirmek isteyen her daim güzel olmak isteyen tüm kadınlar. İşte sizler için araştırdığımız 2012 saç renkleri modasından ve 2012 saç modelleri modasından seçtiğimiz can alıcı fıstık gibi modeller ve renkler burada arkadaşlar!
  4. 2012 saç renkleri ve şekilleri

2012 saç renkleri ve şekilleri

2012 yılında kullanılacak bayan saç şekilleri ve modelleri nasıl olacak arkadaşlarım renk yada kesimle ilgili bilginiz var mı varsa örnekler verin bana
  5. 2013 moda saç renkleri

2013 moda saç renkleri

2013 MODA SAÇ RENKLERİ 2013 modasında mat ve koyu,durgun ve sakin canlılıktan uzak renkler ön planda olacak SARI:2013 modasında kesinlikle platin sarısına yer yok.Doğallıktan uzak platin sarısı 2013 modasında yerini alamadı..Saman sarısı ve bakır sarısı en çok kullanılan sarı renkler arasında yerini alacak. KAHVE:2013 modasında sarıya çalan kahve,karamel kahve ve ceviz kabuğu...

Sayfayı Paylaş