gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

yeni moda tavsiyem size sakın uymayın bu modaya:):)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: yeni moda tavsiyem size sakın uymayın bu modaya:):)
    ıykkkk uymaya hiç nietim yuk

3. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeni moda tavsiyem size sakın uymayın bu modaya:):)

206 çok hoş olmuşş burda ince bir msj var sanırsamm:hhh:

4. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de hoş değil beğenmedim

yeni moda tavsiyem size sakın uymayın bu modaya:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Yılki Modaya Bayılacaksınız

Bu Yılki Modaya Bayılacaksınız

bu yılki moda bu yilki moda yılki modalar :D:D Slm hala gülüyorum resim komik çünki, sevgili Meleklerim, sizlere herkesten önce bir haber veriyorum, Kadının üzerindeki giysi tam bizim siteye uygun renklerde :D BUY YIL AÇIK GÖBEK MODA
  2. bu da yeni moda

bu da yeni moda

moda çılgını (Fashionist): buda yeni bir trend bakalım nasıl olacak detaylar haberimizde :)))) ŞİMDİ MODA, FASHIONİZM! KOMÜNİSTLER, FAŞİSTLER OUT, FASHİONİSTLER İN. HT-MAGAZİN'DEN ESRA ÇORUH MODA ÇILGINI 'FASHİONİST'LERİ YAZDI. Moda devrimcisi Fashionistler dünyayı ele geçiriyor. 'Fashionist' yani moda çılgını... Moda bağımlılarını anlatan fashionist kelimesi sonunda bizim lügatımıza...
  3. Bu da yeni moda abiiii

Bu da yeni moda abiiii

eskiler moda olur bunu iyi bilirizde bide kıl tüy modası varmış ne günlere kaldık....... bıyıklı erkek severlere duyrulur..... AMERİKA'DA 'PALA BIYIK' MODASI ŞU SIRALARDA SÜREN VE BİRBİRİ ARDINA YAPILAN MODA HAFTALARI ÖNÜMÜZDEKİ YILLARIN MODASIYLA İLGİLİ İPUÇLARI VERİYOR. En son Los Angeles'da düzenlenen, 'BOXeight' Moda Haftası'nda 2010'un modası ile ilgili çok ilginç bir ayrıntı göze...
  4. Bu ürünleri sakın almayın!

Bu ürünleri sakın almayın!

bu konu;kozmetiklerin zararları,tehlikeli olan kozmetikler hakkında bilgiler vermektedir Kadınların vazgeçilmezidir,kozmetikler..Cilt bakım kremleri,losyonlar,cilt temizleme ürünleri,ıslak mendiller her kadının makyaj çantasında bulunan kozmetiklerdir.Peki hanımlar bu makyaj malzemelerinin tehlike saçtığını söylesek ,bakım ürünlerinden vazgeçermiydiniz? Sağlık Bakanlığının hayata...

Sayfayı Paylaş