gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Msn Hesabı Nasıl Alınır

Konu, 'Teknik Destek' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yeni msn hesabı alma, nasıl alınır, linki, istiyorum hakkında bilgiler... Evet meleklerim yepyeni ve sıfır kilometrede msn hesabı almak istiyorsunuz bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. E bizene :D:D Şaka şaka hahahahahaha Şimdi öncelikle aşağıdaki linke tıklıyorsunuz.
    YENİ MSN ALMAK İÇİN İLK İŞLEM TIKLA

Resimde görünen yerleri doldurduktan hemen sonra sıfır kilometre yeni msn hesabınız oldu hadi iyisiniz :D:D

Yeni Msn Hesabı Nasıl Alınır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

msn nasıl iptal olur msn iptali nasıl olur hotmail iptali yapılır yapılır iptal etmek Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?Msn hesabınızı kapatmak için aşağıdaki link e tıklayın: https://accountservices.passport.net/CustomerSupport.srf?id=10&vv=310&lc=1055&sl=1 Açılan sayfada "hesabınızı kapatın" yazısına tıklayın. Açılan sayfada oturm açmanız...
  2. msn hesabı nasıl kapatılır?

msn hesabı nasıl kapatılır?

msn nasıl kapatılır msn adresi nasıl kapatılır hesabı oturum resimli anlatım Hotmailde oturum açtıktan sonra http://accountservices.msn.com adresine girinMüşteri Hizmetleri kısmına girinorada Hesabınızı Kapatın yazılı bir link göreceksinizoraya tıklayın ve diğer adımları tamamlayınböylece hesabını kapatabilirsiniz.
  3. Msn Yeni Hesap Al

Msn Yeni Hesap Al

msn yeni hesap alma, nasıl alınır, Msn mi şifresini unuttum yeni hesap almak istiyorum. Acaba nereye başvurmam lağzım. Yani hangi linkten yeni hesap alabiliyorum.
  4. Çalınan Facebook Hesabı Facebook Sayfası Nasıl Geri Alınır?

Çalınan Facebook Hesabı Facebook Sayfası Nasıl Geri Alınır?

çalınan facebook hesabı nasıl geri alınır çalınan facebook sayfası nasıl geri alınır ne yapmak gerekir yapılması gerekenler facebook sayfası çalınmaması için önlemler ile ilgili bilgiler burada melekler Facebook hesabı ve facebook sayfası çalmanın T:C: yasalarına göre suç teşkil ettiğini öncelikli olarak belirtelim melekler :) Yani şimdiden bu gibi şeyleri espri olsun diye yapmak isteyenlerin...
  5. Çalınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Çalınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Alınır?

twitter hesabım çalındı, çalınan twitter hesabını geri alma, çalınan twitter hesabı Sevgili melekler, sosyal paylaşım ağlarında kullandığınız hesaplarda şifrenizi son derece güvenli seçmeniz ve kimseyle paylaşmamanız gerekmektedirç Zira hesabınız istemediğiniz kişilerin eline geçer ve başınızı ağrıtabilir. Eğer twitter hesabınız çalındıysa ne yapmanız gerekiyor, bu konuda sizlere yardımcı...

Sayfayı Paylaş