gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

yeni msn nickleri en güzelleri buradalar

Konu, 'msn nickleri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

• I RUN EACH TEEN ME :)
    • ♥!!!tru€ lov€ fini´sh one. gooo!!!♥
    • *I will love you till death do us part (bisi ölüm ayırana dek seni seweceim)
    • Boys Are Bad Throw Rocks At Them
    • Bu ÇeKiCiLiK Bu AsAlEt HeLe O BüYüLü GöZlEr AlLaH BüTüN GüZeLlİğİ BiR KiŞiDe ToPlAmIş NeYsE BeNdEn ÇoK BaHsEtTiK SeN NaSıLsIn?????:):)
    • yüz veripte adam ettiysem sıfırla çarpar yok ederim
    • Yıldızlar Elle Tutulur Mu? Sesim Buradan Duyulur Mu? Sevgi İçten Oldukça Bu Kalp Seni Unutur Mu?
    • Bana bir GüL VeRMiŞTiN SoLunCa GeLiCeM DeMiŞTiN ALLAH BeLaNı VeRSiN qüL PLaSTiKMiŞ.
    • I?m cool, I?m hot?.I?m everything you?re not
    • Suskunlugum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Ama... Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye Birde Karşımdakine Bakarım Adammı? Diyee..!
    • abaküs bağlamaz rutine selam söyle vilademir putine
    • Görünmez Gecelerde İlerliyorum Tek Başıma İstediğim Tek Şey Işık Hayatıma Bu Bile Çok Görüldüyse Bana Ne Anlamı Var Sevginin Dünyada
    • ЪéИ øИц ĶάŁЪįмĐéИ ŚįŁĐįм Đéмį$ŚįИ, PéЯį$άИ ђάŁįИé qůŁĐůм Đéмį$ŚįИ, Ъά$Ķά ЪįЯ ŚéщqįŁį ЪцŁĐцм Đéмį$ŚįИ, ЧάĶı$мάż ŚéщqįŁįм ЧάĶı$мάż ŚάИά
    • !!! кıуıуα σтυямυѕ ∂єηızє вαqαη уαqαѕız qσмℓєqє кяαναт тαкαη ѕıqαяαуı тєяѕтєη уαqαη вıя (ѕєяѕєя!) qσяυяѕєη вєηı нαтıяℓα !!!
    • KızLar BıRiNi SévEr aMa ALDATMAZ!!Erkekler birini séevér 5 dk YAŞATMAZ!!!!
    • ESKİLERİ SİLDİM AMA KALEM KIRMIZI OLUNCA İZİ KALIO
    • $ıMaRıq UqaLaYıM !$TéİNcé LaFı qOyARıM aMMa çOq HaSsaS & aLıNqANıM çÖzéMéSsİN ßéNi ßéN zOr oLaNLarDaNnIM
    • CeHeNnEmE qİdEn YoL iYi NiYeT tAşLaRıYlA dÖşEnMiŞtİr

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığından dolayı düzenlemeye gidilmiştir.

yeni msn nickleri en güzelleri buradalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En yeni msn nickleri burdaaaa

En yeni msn nickleri burdaaaa

Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn **Zorla güzellik olmaz estetikle olurrr **erkekler kadınlar önce yaratılmış olabilir ama her şaheserden önce bir kabataslak vardır **acele kan aranıyor grubu fark etmez(imza: vampir **Dün gece seni rüyamda gördüm dedin eeeee doğrudur sen beni ancak rüyanda görürsün.......
  2. en yeni msn nick iletilieri

en yeni msn nick iletilieri

BiR_GüN_BeNiMDe_KaRŞıMa_CıKaCaK_iYi_BiR_SeVGiLi_( qönLümüN yıKınTıLarınDa caN çekişiyor umuTLarıM... BeKLemEkte Güzel GerIYE DönEn sEn olUNCA.. oYuNuN eN güSeL YeriNde ziL çaLıNca üzüLürdüK Ya öLeYiM.. [Ctrl+ALT+delete] [Bİle Yaramıor Artık] [Kalbime]:P[ALT+F4] le Kapandı Tüm [uMuTLaRım bAşArDın] [Güzelim Kutlarım]. Şimdi sen kalkıp gidiyorsun. Git ,Gözlerin durur mu onlar da gidiyorlar....
  3. En güzel Sevgi msn nickleri

En güzel Sevgi msn nickleri

Söleyecek Sözlerim arasında 'adın' yok.. Meleğindim yokluğunda uçup kayboLdum ! Yakalamam, yaşamam lazım ama Elini uzatmıyor hayat.. Kesersin Bileklerini Kesilmez..İşte o zaman anlarsın iki Defa öLünmez!! Yalnızlık Bir gereksinimdir. Son kez İnan yalan oLsa da. Bilirim geri gelmezler ama en güzel günlerini yolla Bana.
  4. en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri msn nickler en yeni nickler nickleri nikileri 1 gιяℓ, 1 ¢яу нєєууσσσ α∂αмıм тнιѕ ιѕ му ѕтуℓє… düşüмdє isтαивuluи dörт вir yαиı sєиiиlє кαplı vєвαlı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duygulαr. нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєlєяiи вüтüи αyиαlαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizliк göяdüğüм… αииє вєи мαиyαк olduм yαlиız; sєиiи єliиdє solαcαкsαм кopαr вєиi...
  5. 2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 msn nickleri, en güzelleri, en yeni ve dahası burada arkadaşlar Alışılagelmiş msn nicklerinden sıkıldınız mı? O halde sizlere 2012 yılının msn nicklerini sunuyor ve bu nicklere bayılacaksınız diyoruz Melek'ler:) Her genç dışardan eve girip aynaya baktığında "Bütün gün böyle mi göründüm !?" sendromunu yaşar. Benim babam toyata gibi adam' diyen çocuk babasına babalar...

Sayfayı Paylaş