gebe
  1. gfbmerve

gfbmerve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Msn Nickleri

Konu, 'Çöplük' kısmında gfbmerve tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Yeni Msn Nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Ask MSN Nickleri

Yeni Ask MSN Nickleri

yeni aşka başlama nickleri yeni başlayan aşk nickleri en aşk kısa msn kısa Sen Gelipte Pismanim Desen Bana Ceza Ver Raziyim Cezama Desen Sana Tek Bir Ceza Verirdim Seninde Benim Gibi Sevmeni Isterdim. Seni Gordugum Ilk Ani Hatirliyorum. Ve Hic Durmadan Agliyorum. Kimler Icin Dokmedimki Gozyasi,senin Icin Dokuyorsam Ne Cikar.omur Temelinden Her Bir Tasi,senin Icin Sokuyorsam Ne Cikar......
  2. en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri msn nickler en yeni nickler nickleri nikileri 1 gιяℓ, 1 ¢яу нєєууσσσ α∂αмıм тнιѕ ιѕ му ѕтуℓє… düşüмdє isтαивuluи dörт вir yαиı sєиiиlє кαplı vєвαlı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duygulαr. нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєlєяiи вüтüи αyиαlαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizliк göяdüğüм… αииє вєи мαиyαк olduм yαlиız; sєиiи єliиdє solαcαкsαм кopαr вєиi...
  3. Yeni Msn Nickleri ™

Yeni Msn Nickleri ™

Gidişinin lekesi çıkmıyor hala yüreğimden Hala silinmiyor izlerin düşlerimden ****************** Hayallerim soğuk bir intiharın eşiğinde Kaybolmayı bekliyorlar sessizce *************** Arkamdan kOnuŞma Haddimi biLdir DuyGuLarımı ArıyOsan Netten indiR *************** iki dakika salağa yatarım ömür boyu aptalım olursun *************** melankolik bir deliyim başım hep önde kahkalar eğreti...
  4. Yeni nesil msn nickleri

Yeni nesil msn nickleri

yeni nesil sözler tınlamayan sözler tınlamaz nickler tınlamaz yeni nesil kapak Yeni nesil msn iletileri arıyorsan aradığın iletiler ve nickler burda seç beğen çal:tik: Düş^üme Düş^tün . . Ben bütün bedenimle beklerken ölümü , bir el uzanıyor ve ayırıyor bizi Yine olmadı , yine kawuşamadık ölüm.. Sen bile istemiyorsun beni.. Bu kadar şartın varken aşıK olamazsın seN ; )...
  5. Yeni Msn Emo Nickleri

Yeni Msn Emo Nickleri

Emo nick arayanlar için en yeni 2010 emo nicklerini veriyorum öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє?.göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor Siz entel dantel işlerle uğraşırken biz arka sokaklarda racon kesiyorduk Seviyorsan yanımda kal sevmiyorsan ufaktan ufaktan yol al Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ??? HaYaTıMıN GeRÇeK öYKüLeRiNe aYRıLaN Bi FiLMiN SouNTraCkiNdeiM.....

Sayfayı Paylaş