gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yeni nesil emzikler süper..

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

komik çok sevilen emzik modelleri isimli emzikler isimli emzik komik modelleri ilginç
    Bebeklerimiz için en yeni en süper emzik modelleri burada :) Nasıl harikalar dimi ?

2. esmerim

esmerim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yeni nesil emzikler süper..
    :haha::haha::haha::haha::haha: çok güzelmiş

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim :)

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

:hhh:kısss bunlar ne böyle bu insanlar bi alem ya:)
    emeğin sağlık canım

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ayy süperler hele 2 tane davşan diş yokmu...beniş senin emzilkerin daha güzeldi bıdenem dımı ama hergun balkondan atıyodun bende yenı alıyodum:26:

6. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh:bayildim.tesekkür.

7. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Evet benim emziklerim daha güzeldi:hhh::hhh:Benim emziklerim yeni çağa bin basar :hhh::hhh:dmi ama ? Evet annem çok hoşuma gidiyordu sen alıyordun ben atıyordum :hhh::hhh:

Evet ablam yeni nesil naparsın :hhh:Teşekkürler

Yeni nesil emzikler süper.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni nesil evler

yeni nesil evler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yeni nesil çiftçilikten uzaklaşıyor

Yeni nesil çiftçilikten uzaklaşıyor

Mersin İl Özel İdaresi'nce, bilinçli üretim yapılması amacıyla köylerde düzenlenen eğitim çalışmalarına katılanların yaş ortalamasının 45'in üzerinde olduğu, bunun, genç nesilin çiftçilikten uzaklaşmasından kaynaklandığı bildirildi. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Zahteroğulları, AA muhabirine yaptığı açıklamada, gerek ekonomik şartlar, gerek eğitim, gerekse daha iyi yaşam şartı arayan...
  3. yeni nesil evlilik yemini

yeni nesil evlilik yemini

damat yemini iki yarımdan bir tam olmaya adım attığımız bugünde; futbol maçlarını seni sıkacak kadar izlemeyeceğime, televizyon kumandasını arada bir sana vereceğime, fazla mesai bahanesiyle arkadaşlara uymayacağıma, kayınvalidemin ev ziyaretlerinden rahatsız olmayacağıma, özel gün ve haftalarımızı asla unutmayacağıma, arada sırada da olsa sana hediyeler alacağıma, seni daima...
  4. Yeni nesil Semsiyeler :D

Yeni nesil Semsiyeler :D

Telefonlarin tussuslari, Ayakkabilarin renk degistireni vs., simdide Japonlar Semsiyelerin binbir türnü cikarmislar...Sadece Melekeler Mekaninda :) Eller serbest Semsiye Yagmuru isiga döndüren Semsiye Isikli Semsiye Iki kisilik Semsiye Bluetooth Semsiye ( Tlf. calinca dokunmatik ekrandan kimin aradigni görebiliyorsunuz ve konusabiliyorsunuz icinde...
  5. Yeni nesil bahçe çitleri

Yeni nesil bahçe çitleri

bahçe çitleri resimleri bahce citleri bahçe çiti çeşitleri KİM İSTEMEZ Kİ ŞÖYLE KOCAMAN BAHÇELİ KENDİNE AİT BİR EVDE OTURMAK :) ÇOĞU HANIMIN DA HOBİSİDİR BAHÇEDE SEBZE MEYVE YETİŞTİRMEK AMA GÜNÜMÜZ MODERN ÇAĞIN APARTMANLARI EV TİPLERİ BUNA PEK MÜSADE ETMİYOR MÜSTAKİL BİR EVE SAHİPSENİZ NE MUTLU SİZE BİRDE BAHÇENİZ VARSA DEĞMEYİN KEYFİNİZE :)BAHÇE OLDUĞU KADAR DEKORU DA ÖNEMLİ SÜSLEMEK...

Sayfayı Paylaş