gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Nesil Mouse'lar

Konu, 'Çöplük' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Yeni Nesil Mouse'lar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni nesile adını sormayın

yeni nesile adını sormayın

-*Adın Ne Senin Küçük? *Benim Adım Yok, Anam Yok, Babam Yok Teyzecim *Ah Yavrum Yazık Sana *Size Anne Diyebilirmiyim? *Hee Daha Neler? Bu Zamanda Çocuk Büyütmek Kolaymı? Yemesi İçmesi Giydirmesi Okutması Terbiye Vermesi... Hergördüğünü İster Başıma Bela Olur Yok Anam Anne Falan Deme Bana Sen -*Adın Ne Senin Küçük? *Şuan Dünya'da Geçen Her Saniyede Bir Panda Ölüyor, Her Sanise Ozon Tabakası...
  2. yeni nesil nickler

yeni nesil nickler

facebooka yazılacak güzel sözler msn ye yazılacak güzel sözler facebooka nickler facebook faceye qiTmé n'Olr qiTmé iTrZlar éLmdé Déİl YaLNzm Yalnz YanLIzkLAr éLmdé Déil PİSMANIMMM 'Herkesi İnsan Sanıpta SacmaLadım' Askmı Dedin Bana SacmaLadın Seni Sewiyorum Diyene İnanma YoLwer Beni En Son Bırakıp Gidende Beni Herseyden Cok Sewerdi BosWerrr Yırttım Resmini Artık Eskidin,Unuttum İsmini...
  3. yeni nesil evlilik yemini

yeni nesil evlilik yemini

damat yemini iki yarımdan bir tam olmaya adım attığımız bugünde; futbol maçlarını seni sıkacak kadar izlemeyeceğime, televizyon kumandasını arada bir sana vereceğime, fazla mesai bahanesiyle arkadaşlara uymayacağıma, kayınvalidemin ev ziyaretlerinden rahatsız olmayacağıma, özel gün ve haftalarımızı asla unutmayacağıma, arada sırada da olsa sana hediyeler alacağıma, seni daima...
  4. Yeni nesil msn nickleri

Yeni nesil msn nickleri

yeni nesil sözler tınlamayan sözler tınlamaz nickler tınlamaz yeni nesil kapak Yeni nesil msn iletileri arıyorsan aradığın iletiler ve nickler burda seç beğen çal:tik: Düş^üme Düş^tün . . Ben bütün bedenimle beklerken ölümü , bir el uzanıyor ve ayırıyor bizi Yine olmadı , yine kawuşamadık ölüm.. Sen bile istemiyorsun beni.. Bu kadar şartın varken aşıK olamazsın seN ; )...

Sayfayı Paylaş