gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yeni nick arayanlar işte yeni nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Benim gözümde bir hiçsin artık, Nefretim aşkımı aştı bu gece İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm.. Ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler çoktur!
    Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana olan herşeye lanet ettim
    akLım aLmıyor senden geriSini.. Bir sen varSın birDe sevdan..
    ya kaBuLLeniR ßuRda kaLırsIn yaDa aRqanI döneR yoL aLırsıN..
    тαятιѕмαуι вιℓмєуєηℓєя кανgα є∂єяℓєя
    Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?
    İçine deRt oLacak bu sana son baKışımMm
    Varlığın 5 Para Eder mi Ki Yokluğun Beni Acıtsın...
    Usulca sancısını çekiyorum ayrılığın. Aynı zamanda özlüyorum, özlerken unutmaya çalışıyorum, unutamıyorum! UNUTAMIYORUM
    Kaybettiklerime saydım sevgini. Kaybettiklerime saydım, gözlerini. Affedemem, affedemem birtanem, anla beni.
    üserinde isminin yasıLı øLduqu ßi mesAr ta$ıım ßen..!!
    GöZlrİmE BaKaMıYoRsAn SeNiN İçİn YuMaRiM KaRaNlİĞa AcI vErİyOrSa GöZlErİmİ SuStUrUm DaİmA AkAn YaŞlaRI
    Orda Bir Bahçe Var Bahçenin İçinde Gül Gülün Rengi Kırmızı Sensin ''KALBİMİN HIRSIZI''
    aşk futbol topuna benzer önce tekmeyi atarsın sonra peşinden koşarsın dalga
    geçerim ama kırmam! ciddiye alırım ama kapılmam! huzur veririm ama söz veremem! sahip olurum ama asla ait olmam!!!

Ta$ oLsan diLe geLirdin.! İ$te öLe sewmi$tm.. Susacak kadar biLe yanımda deiLmi$sin, Geç Fark ettim...
    [NeFrEtE sEwGiDeN dAa COq GüwEnİrİm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas..!]
    Sokaktayım, kimsesiz bir sokak ortasında; Yürüyorum, arkama bakmadan yürüyorum.
    Anlatmaya kelimeler yetmez.. her şey bitmiş anlamını yitirmi ...
    Adaletsiz koca dünya yine olan bana oldu, Aşk ateşi yar acısı dönüp durup beni vurdu !
    Yalan sözler gülüşlere kandım gittin ellere, Kim bilir kaç senelerce yanar durur bu içinde ...
    Senin gibi beni kimse sevmedi.. Bekledim Gittiğin günden beri..
    Ölümüne sevsem bile.. Güle Güle

Bilki kolay değil ağlamamak, inan çok zor dayanmak
    Sil göz yaşlarını inan değmez bu aşka, Nasıl olsa bitecekti eninde sonunda
    Şimdi kapıdan gireceğini hayal ediyordum, bana güleceğini. Sonra kızıyorum kendime, giden sen değil miydin en önde
    Olsun varsın ah cekinme, sen yine yalanlar soyle, yürek; paramparca zaten, dert degil
    Ben bu askla kavrulsamda, Bu yanginda kül olsamda, Aska doydum nasil olsa, Sen mutlu ol yeter bana.
    кιмѕєує αιт,ηє∂є кιмѕєує ѕαнιвιм!вєη вυ ∂üηуαуα тєк gєℓ∂ιм…тєк ∂є gι∂єяιм…
    gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм.”
    “ηєƒѕιηι ѕαвяєтмєує αℓιѕтιяαвιℓ∂ιуѕєη σηα zαƒєяℓєяιηι мüנ∂єℓє…..”
    % - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM..- %
    - £ski Foto \\\’ Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn….!
    Bu HaYa? ßaNa HéR quN YaPıLaN Coq BayaT Wé K0tu ß!R EsPiri

PİSMANIMMM ‘Herkesi İnsan Sanıpta SacmaLadım.’
    _ßi®t€k_ $€n_wa®$ın_߀nim_i©in
    ** кιмѕєηιη кιмѕєуι υмυяѕαмα∂ığı вυ ∂üηуα∂α,υмυяѕαηмαуαη вιяιηι,υмυяѕα∂ığıм ιçιη,υмυяѕαуαмαуα¢αğıм вιя нαℓ∂єуιм
    ι’м נυѕт α gιяℓ ωιтн α ¢яυѕн ση уσυ(ben sadece sana aptalca bir aşkla bağlı bir kızım)
    Here in the darkness I know myself Can’t break free until I let it go Let me go
    (Burada karanlık çöktüğünde,kendimi tanıyorum Gitmeme izin verinceye kadar beni özgürce koparamazsın Gitmeme izin ver)

Good enough I feel good enough for you Drink up sweet decadence I can’t say no to you
    (Yeterice iyi Senin için yeterince iyi hissediyorum Iç bu tatli düskünlügü Sana birsey söyleyemiyorum)

You’re too important for anyone There’s something wrong with everything you see But I, I know who you really are You’re the one who cries when you’re alone
    (Sen birisi için çok önemlisin Gördüğün her şeyde yanlış bir şeyler var Ama ben, ben senin gerçekte kim olduğunu bilyorum Sen yalnız kaldığında ağlayan birisin.)

ßilémédim Düz Yolda Yürüménin imlâsını Kanayan Dizlérimé ßakıp da Ağlamayı Öğrénémédiğim Gibi
    нαуαт уσℓℓαя∂αη çιzιℓмι$ σℓѕα вιℓé уσℓℓαя∂αη вιяιηι ѕéçé¢éкѕιη ѕéçтιğιη уσℓ∂α öℓüм вιℓé σℓѕα ѕéℓαм νéяιρ géçé¢éкѕιη
    GüVeNdIgIm tEk $Ey aYnAyA BaKtIgImDa gÖrDüGüM Ve yUkArIyA BaKtIgImDa gÖrEmEdIgImDiR..!
    UmuduM yOk GeLEcegiMDen Ama PİşmAn DeiLim GEÇmiŞimDen..
    -KaLiteNİ BAŞkasI BeLirLERse UcuZA GİderSİn...
    HayaTIma Gİren HERkeS Bİ MutLULuk KAtTı ...KİmiLERi GeLİrkeN KİmiLERi GİderKEn...
    HEr SefeRİnDE İÇimDe buLUyoRsAM SEni ELbeT VAR Bi SEbeBİ..!!!
    -KiMİ YAnınDA ARıYOrsAn ÖNce İÇinDE buLacAkSIn...
    -HEdeFin BEnSEm HEr ATışıN KAraVAna
    KRaLIna YoL VERen SOytarıSInı MI DÜŞünCEK...
    DışıNı SüsLeR içiNi TakmaZ oLmuşSuN......
    SEvmeK ÖLmektiR BEncE , BEndE SEvmişTİM ÖlmedeN ÖNce !!
    HakLıyDın Hep Sen, AcıLar BeDava, MecBurDuk Hep UzakTan BakMaya
    KaBuL EtTim HaTa BenDe, BeN GörDüm ÖnCe , ÖLdün ZaTen KaÇ GüN ÖnCe...
    BazEn KEndi GÖLgene BASar SENdeLEnirSin ISSız soKAkLArda !!!
    İŞLEneN Suç KADar ALInaN İNtiKAm DA ETkiLİ oOLmaLI !!!
    sevioRsan yanImda kaL sevmioRSan uFakTan uFakTan yoL aL x)
    ßuNNaRınqi düNyaySa ßnDe UzayLıımmm
    Hayat bo$tur Kafa ho$tur eLimde Lise kitapLarı Ko$tur aLLah ko$tur
    ^^ hérséЧ b0mb0q ... wé yiné kimsé y0q..!!
    $éкéя ßιѕнє(●-●) , qüѕєℓ ßιѕнє (●-●) , тαтℓı ßιѕнє(●-●) αѕι ßιѕнє (●-●) , уσк ßöℓє ßιѕнє [●.●]
    birR çıqLıqK buLsamM ! hiç sSusmayanN , yaDa biR cümLe beniİ anLatanN !
    || Şu αи déLi misaL A$ıqım.. 1 Ki$i HariC HéRkesé Şaşıчım...!!!||
    Hady ßen küçükken mıknatıs yuttum ßiLinçsizce(!) Ama herkeste 1 parça demir mi yutmu$ qeLen yapı$ıo qiden yapı$ıo...
    sheN woDafoNe qBy aNı yaShaaqeN pheN tuRqhCeeL qBy
    heR yerDe sheNy çeqeMem

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    tskler cnm :)
    güzeller... :)

emegine saglik :)

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    GüVeNdIgIm tEk $Ey aYnAyA BaKtIgImDa gÖrDüGüM Ve yUkArIyA BaKtIgImDa gÖrEmEdIgImDiR..!
    güzel bi söz gercekten hepsi güzel bu cok hoşuma gitti emegine saglık

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    güzeller hebsi...paylasim icin tsk...

Yeni nick arayanlar işte yeni nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nick arayanlara...

Nick arayanlara...

sivasla ilgili nickler bira nick bira ile ilgili nickler birayla biralı Nick arayanlara... krallar yokken efedir çakallar verilen aranın bi sonu var kral mekana gelince köpekler ayağa kalkar .. ben yokum ve yanlızlığa tokum gözlerim kapanırken hisset ruruhum yolunda yolcuyum.. вєη ѕαηα нαℓα αşığıм..ιşтє тαм вυя∂α кαяşıη∂αуıм.уα şм∂ι тυт єℓιм∂єη.уα∂α вιя∂αнα...
  2. Yeni aşk nickleri

Yeni aşk nickleri

.ßunCa aCıyı ßoşa Çekmez hiÇ kimSe... Kimseye kendime ettiğim kadar ihanet etmediM.. 45515612165156126545 kere saRıL bana... ' ßén TamamıyLa İnsan Gißi Görünmék Üzéré TamamLanmış 1 Ruh Numunésiyim..! Dilek Tutmadan Kaydı Tüm yıLdızlar :S Herkes kendini cok iyi biliyor... Şimdi Yol Ver Kendine!! Bir anlık mutluluğum sizi çok mu üzdü? ~Aşk için kurduğum "düşlerin"...
  3. Yeni nesil msn nickleri

Yeni nesil msn nickleri

yeni nesil sözler tınlamayan sözler tınlamaz nickler tınlamaz yeni nesil kapak Yeni nesil msn iletileri arıyorsan aradığın iletiler ve nickler burda seç beğen çal:tik: Düş^üme Düş^tün . . Ben bütün bedenimle beklerken ölümü , bir el uzanıyor ve ayırıyor bizi Yine olmadı , yine kawuşamadık ölüm.. Sen bile istemiyorsun beni.. Bu kadar şartın varken aşıK olamazsın seN ; )...
  4. En yeni nickler...

En yeni nickler...

gitme nickleri nicklere devammm Olduğum yerde durup hayal ettiğim zaman aklımdan geçen karelerde bulamadığım o his o benden yana düşünce biçimi bir kırıntı. Yok. Hayat dediğin içinde büyüttüğün birkaç parça umuttan ibaretmiş... Dokunmasınlar diye inadına baharlar büyütürmüşsün.. Dün gece bir αynα dαhα kırdı yüzüm gözlerimin içine sıçrαyαn cαm pαrçαlαrını döktüm bugün .. yαş...
  5. Yeni nickler 2011

Yeni nickler 2011

nickler 2011 en yeni nickler 2011 yeni yepyeni yepyeni sözler yeni msn nickleri, 2011, sözleri burada arkadaşlar. Msn nickini yenilemek isteyen Melek'lerimiz için, yeni 2011 nicklerini bir araya getirdik ve huzurlarınıza sunuyoruz:) Sessizlik içinde suskunluğum el veriyor yalnızlığa .. Uzaklardan bir ses beni çağırıyor sonsuzluğa .. Ben gidiyorum sevgilim mutlu kal huzurunla .. ~~ Her...

Sayfayı Paylaş