gebe
  1. * hüzün*

* hüzün* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yeni nick hakkında yardııııııım lütfen!.....

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında * hüzün* tarafından paylaşıldı.

merhaba melek yöneticiler, ben biraz önce Biligeye mesaj attım ve nickimle şifremi değiştirmek istediğimi söyledim, yeni nickim hüzün olabilir mi acaba:melek:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: yeni nick hakkında yardııııııım lütfen!.....
    oldu bile :D:D hayırlı uğurlu olsun :)

yeni nick hakkında yardııııııım lütfen!..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Msn Nick Simgeleri

Yeni Msn Nick Simgeleri

nick simgeleri nick için simgeler msn simgeleri simgeler simgeli nickler a ð å Å Â ª Ä Á À ã à A b ß (3 B c Ç ç © ¢ C d ð Ð D e ë é ê è í € £ Ë É Ê È E f ƒ F g G h µ H i ï í î ì ¡ ¦ Ï Í Î Ì I j ¿ J k { K l £ ¿ L m (v) M n ñ Ñ N o ø Ø º ° ¤ Õ () O p þ Þ P q ¶ Q r ® R s § $ S t ~~ ¯¯ T u ü ú û ù µ _ Ü Ú Û Ù U v V w W x × X y ÿ ¥ Y z Z æ Æ Œ ® © ™ ¿ ? ½ ¼ ¾ ¬ ¨ ¯ ·...
  2. en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri msn nickler en yeni nickler nickleri nikileri 1 gιяℓ, 1 ¢яу нєєууσσσ α∂αмıм тнιѕ ιѕ му ѕтуℓє… düşüмdє isтαивuluи dörт вir yαиı sєиiиlє кαplı vєвαlı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duygulαr. нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєlєяiи вüтüи αyиαlαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizliк göяdüğüм… αииє вєи мαиyαк olduм yαlиız; sєиiи єliиdє solαcαкsαм кopαr вєиi...
  3. Yeni Msn Nickleri

Yeni Msn Nickleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yeni Msn Nickleri ™

Yeni Msn Nickleri ™

Gidişinin lekesi çıkmıyor hala yüreğimden Hala silinmiyor izlerin düşlerimden ****************** Hayallerim soğuk bir intiharın eşiğinde Kaybolmayı bekliyorlar sessizce *************** Arkamdan kOnuŞma Haddimi biLdir DuyGuLarımı ArıyOsan Netten indiR *************** iki dakika salağa yatarım ömür boyu aptalım olursun *************** melankolik bir deliyim başım hep önde kahkalar eğreti...
  5. Yeni nick arayanlar işte yeni nickler

Yeni nick arayanlar işte yeni nickler

Benim gözümde bir hiçsin artık, Nefretim aşkımı aştı bu gece İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm.. Ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler çoktur! Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana...

Sayfayı Paylaş