gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni nickler 2011

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nickler 2011 en yeni nickler 2011 yeni yepyeni yepyeni sözler yeni msn nickleri, 2011, sözleri burada arkadaşlar.

Msn nickini yenilemek isteyen Melek'lerimiz için, yeni 2011 nicklerini bir araya getirdik ve huzurlarınıza sunuyoruz:)

Sessizlik içinde suskunluğum el veriyor yalnızlığa ..

Uzaklardan bir ses beni çağırıyor sonsuzluğa ..

Ben gidiyorum sevgilim mutlu kal huzurunla ..

~~

Her seven

Sevilenin boy aynasıdır.

Sevmek

Sevilenin o aynaya bakmasıdır.

~~

# Suskunum ve Kurduğum Pusu büyük hayaL kırıkLığı..

Keskinim ve canını yakarım sözüm yaşatSın bu Anı .. ~

~~

Odama biR çeRçeve astım.. İçi boş Önemi yoK..

Nereye baKsam seni Görüorum NasıLsa.. :)

~~

Bana ne kadar sürer acaba diye sorma sana nasıl anlatabilirim

Ölene kadar dedim ya boşver seni öldükten sonra da sevebilirim

Yalnız sana güvenerek arkama bakmadan sırtımı dönebilirim..

Acı doruğa ulaştığında gözyaşı gelmezmiş gözlerden

Neden hiç ağlamadığını anladım.. :/

~~

Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç bir tohumla başlar ;

En uzun yolculuklar bir adımla başlar;

Gerçek sevgiler ise küçük bir tebessümle başlar

:)

~~

Yandı ebedi kalbim ruhuma saklı senin sevgin

Gitmek nereye kisonsuza kadarsen benim ben senin

Yeni nickler 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni nick arayanlar işte yeni nickler

Yeni nick arayanlar işte yeni nickler

Benim gözümde bir hiçsin artık, Nefretim aşkımı aştı bu gece İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm.. Ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler çoktur! Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana...
  2. 2011 msn nickleri

2011 msn nickleri

2011 msn nickleri 2011 msn nickleri, nick, değiştirme vakti geldi diyenler işte nickiniz burada arkadaşlar Alışagelmiş msn nicklerinden sıkıldınız mı? haklısınız, çünük herkes birbirinin benzeri nickleri kullanıyor. O zaman sizde 2011 nicklerinden kullanın diyoruz Melek'ler:) HayaLLer GerçekLeriN YarıSıymı$.. SeNde Yarı Yarıya BeNimSin .!. Bir bakışın manası hiçbir Lisanda yoktuR.. Bir...
  3. 2011 kapak sözler - nickler

2011 kapak sözler - nickler

etiket sözler 2011 kapak nickler 2011 kapak sözler en 2011 kapak sözler, nickler, laflar, sözleri, nickleri, söz, sözler yeni, aşk sözleri, hepsi burada arkadaşlar En yeni kapak sözler ve nickler, bu yazımızda Melek'lerim:) Kapak hakkedenlere, birer kapak gönderin gitsin Melek'lerim:A Yok Artık Sana Ait Bedenimde Tek Bir Anı, Sen Bende Koskoca Bir hiç Oldun Kurduğun kelimeyle… Né 0lur...
  4. En süper nickler 2011

En süper nickler 2011

süper nickler 2011 süper sözler 2011 nickler msn nickleri en süper nickler 2011, sözler, yeni ve en süperi burada arkadaşlar. Nick ve söz arayan Melek'lerimiz için, en süper nickleri ve sözleri huzurlarınıza sunuyoruz arkadaşlar:) Sevgiyi Göstereceksin Söylemek YeTMeZ,Sevgi Gözlerinde Olacak Sözlerin YeTMez..Sevgi Herşeydir Kalbe HapsoLmaz,Seveceksen SeV OnA dA YüReĞiN YeTMeZ……!...
  5. Ağır msn nickleri 2011

Ağır msn nickleri 2011

ağır sözler 2011 msn nickleri 2011 msn nickleri sözleri nıcklerı ağır msn nickleri, sözleri burada arkadaşlar. "Ben ağırım abi, nickimde sözümde ağır olsun" diyenler, aradığınız ağır sözler bu sayfada arkadaşlarım:A Fazla ağırlaşmıyalım ama yoksa hayat taşımaz valla :kedi: SeNi GöRDüĞüM GüNü, SeVDiĞiMi uNuTSaM… BiR BaŞKa DüNYa BuLSaM, iÇiNDe SeN oLMaSaN Sensizlik acı...

Sayfayı Paylaş