gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni nikah elbiseleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nikah elbiseleri modelleri trendleri en güzel nikah elbisesi modelleri burada arkadaşlar. Nikah işlemleriniz için gerekli herşey tamam, peki ya nikah günü ne giyeceğinize karar verdiniz mi? O halde biz size nikah öncesi heyecanınızı azaltması ve o telaşenizin bir nebzede olsa azalması için bu konuda yardımcı olalım ve nikah elbiseleri önerilerinde bulunalım Melek'ler:) İlgili arkadaşlar, şimdi gelin yeni nikah elbisesi modelleri trendlerini yakından inceliyelim.:)

Yeni nikah elbiseleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok cici yeni nikah şekerleri

çok cici yeni nikah şekerleri

düğüne gerek yok sade bir nikah yeterli diyenler...ama nikah içinde şeker gerekir değil mi? en değişiği nerde?nasıl? diye arayıp dururken yetiştim imdadınıza çok güzel modeller buldum umarım işinize yarar evlenecek melekler şimdiden mutluluklar hadi kolay gelsin :)...
  2. Yeni yeni abiye elbiseler..

Yeni yeni abiye elbiseler..

Of kızlar kış gelsede biz bu abiye elbiselerden vazgeçemiyoruz:D genelde yazın giyiliyor abiyeler ama sizlerle paylaşayım istedim yaza hazırlık yani aynılarından bulamassanız diktirip yazın düğünlerinde yada özel gecelerizde kullanabilirsiniz:)...
  3. Yeni Elbiseler..

Yeni Elbiseler..

Melişlerim yeni yazlık elbiseler çok güzeller.Umarım sizde beğenirsiniz..Buyurun..:)
  4. Yeni nikah şekeri modelleri

Yeni nikah şekeri modelleri

nikah şekeri modelleri ilginç nikah şekeri modelleri Nikah merasimlerinde, misafirlerin en ilgi gösterdiği şey şüphesiz ki, nikah şekerleridir :) Ayrıca bu şekerlerin adı şeker ama inanı çoğumuz şekerinde değil de modelindeyizdir :) sizlerin de nikah şekeri koleksiyonu var mı bilmem ama bizde buz dolabı üzerinde çok var :D:D Sevgili Melek'ler, sizler için yılın en yeni niksh şekeri...
  5. Yakası boğazlı yeni elbisem

Yakası boğazlı yeni elbisem

Son dönemlerde ki alışveriş faslımı sizlerle yoğunluğumdan ötürü paylaşamıyordum :D:D Ama bu çok çok beğendiğim ve bana da çok yakıştığını düşündüğüm bu elbisemi sizlerle paylaşayım istedim :D:D Elbise oldukça sade ama apayrı bir havası var giyince :) Üstü dar boğazlı badi tarzı, eteği ise asimetrik kesim, kendinden oluşan bir kemeri var, o kemerinde hafif kenarında yine kendinden oluşan bir...

Sayfayı Paylaş