gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni nikah şekeri modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nikah şekeri modelleri ilginç nikah şekeri modelleri Nikah merasimlerinde, misafirlerin en ilgi gösterdiği şey şüphesiz ki, nikah şekerleridir :) Ayrıca bu şekerlerin adı şeker ama inanı çoğumuz şekerinde değil de modelindeyizdir :) sizlerin de nikah şekeri koleksiyonu var mı bilmem ama bizde buz dolabı üzerinde çok var :D:D

Sevgili Melek'ler, sizler için yılın en yeni niksh şekeri modellerini derledik, bir araya getirdik, hadi gari buyrun bari :D:D

Yeni nikah şekeri modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nikah şekeri

Nikah şekeri

nikah sekeri almanya nikah sekerleri almanya şekeri işi verilir bebek sekerleri badem sekeri Nikah şekeri Günün anısını ebedileştiren şekerler ömür boyu saklanacak güzel anılar … Bu dönem Kristal, Gümüş ve İstiridye kabukları moda… Düğüne veya nikah merasimine katılan davetlilere bu özel günü her zaman hatırlatmak için verilen teşekkür etme adına sunulan nikah hediyesidir.. Bir ömür...
  2. çok cici yeni nikah şekerleri

çok cici yeni nikah şekerleri

düğüne gerek yok sade bir nikah yeterli diyenler...ama nikah içinde şeker gerekir değil mi? en değişiği nerde?nasıl? diye arayıp dururken yetiştim imdadınıza çok güzel modeller buldum umarım işinize yarar evlenecek melekler şimdiden mutluluklar hadi kolay gelsin :)...
  3. Şeker gibi 2012 nikah şekeri modelleri yemede sakla

Şeker gibi 2012 nikah şekeri modelleri yemede sakla

2012 nikah şekeri modelleri 2012 nikah şekerleri burada arkadaşlar. Bir zamanlar, nikah şekeri koleksiyonu yapıyordum, sonradan ne olduysa hepsini toz oldu uçtu (sahi ne oldu onlara yahu) :D Neyse bunu konu sonu düşünürüm:D Kusursuz bir düğün için, küçük görünen detaylar çok önemlidir Melek'lerim. Gelin ve damadın şıklığı kadar önemli olan düğün mekanı ve düğün menüsü düğün davetiyeleri (düğün...
  4. 2012 Ev Yapımı Nikah Şekeri Modelleri çok şirinler

2012 Ev Yapımı Nikah Şekeri Modelleri çok şirinler

Ev Yapımı Nikah Şekeri Modelleri 2012 El Yapımı Nikah Şekerleri Evlenecek olan arkadaşlarımıza 2012 düğün modasından seçtiğimiz 2012 gelinlik modelleri örneklerinden tutunda düğün davetiyesi örneklerine kadar bir çok model önerisinde bulunmuştuık daha önce. Şimdi de nikah şekerini evde yapmak isteyenler için, bir birinden şık ve çok güzel el yapımı nikah şekeri modelleri sunuyoruz...

Sayfayı Paylaş