gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Örgü Bayan Ceket Modelleri Tarz Kadınlara Özel Modeller

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Yeni Örgü Bayan Ceket Modelleri- Örgü dünyasında kadınlara çok çeşit olduğu kesin. Örgü işlerini bayanların işlemesinden mi bilemiyorum ama hem çok çeşit hem çok model var. Yelekler, hırkalar, şallar, bolerolar, ceketler daha neler neler. Beyler kıskanmasın tabi ama bayanlara bu konuda oldukça geniş bir ayrıcalık olduğu kesin. Özellikle tarz giyinmeyi seven hanımlar için bu yazımızda dışarıda da şıklığınızı korumak adına çok özel örgü ceket modelleri paylaşmak istiyorum. Örgü bayan ceketler hiç sıradan değil. Hepsi tarz hepsi el emeği göz nuru örnekler. Ceketlerin şu havalarda ihtiyacınız olacağını düşünmüyorum ama kış için özel modeller yapabilirsiniz. İşe gidenler için çalışan bayanların örgü ile bile şık olduğunu herkese gösterebileceksiniz. Bu modellerle daha stil ve farklı görünebilirsiniz. Örneğin aşağıdaki model ceket örneği bir body bir gömlek altına bir diz altı etek ya da kumaş pantolon ile harika kombine olacaktır.

lacivert orguden bayan ceket.jpg

Lacivert örgü ceket üzerine omuzlardaki detay ve altın sarısı düğmeler dikkat çekiyor. El emeği göz nuru diye işte buna derim ben hanımlar.

altin sarisi dugmeli orgu bayan ceket.jpg

Örgü ceket örmek isteyenlere kapşonlu örnek te bir alternatif olabilir. Hoş görünüyor aslında hem biraz da spor tarz. Arkadaşlarım eminim ki bu modellere de bayılacaksınız. Buradan tığ işi ceket modellerine de bir göz atıp fikir edinebilirsiniz.

gri kapsonlu el orgusu ceket.jpg

Delikli örgüden yine şık bir örgü ceket görüyorsunuz. Önde fermuar detayı ile diğer düğmeli modellerden de ayrılıyor. Hem kot üstü hem kumaş pantolon üstüne rahatlıkla kombine edilebilir. Fermuarlı modeller bana göre kullanımı daha pratik siz de ceketinize düğme yerine fermuar tercih edebilirsiniz. Ama tabii düğmelerin de yakıştığı birçok örgü ceket modeli var.

onu fermuarli delikli orgu ceket.jpg

Düğmelerin yakıştığı model demiştim en son işte bu örneklerden biri. Bu modele fermuar kesinlikle hoş durmaz demiyorum ama düğme ile şahane bir uyum yakalamış. Yine kim yaptıysa ellerine sağlık model üzerindeki motifli desenler ustalıkla yerleştirilmiş.

modelleri orgu bayan ceket.jpg

Yeni Örgü Bayan Ceket Modelleri Tarz Kadınlara Özel Modeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klasik bayan ceket modelleri

Klasik bayan ceket modelleri

klasik ceket modelleri ceket modelleri bayan klasik bayan Ceket genelde ilkbahar ve sonbahar aylarında kullanılır özel günlerinizde kılasik olmayı tercih ederseniz bu ceket modellerine bi bakın:)
  2. Bayan Ceket Modelleri

Bayan Ceket Modelleri

yazlık, ceket, bayan, 2011 sezon, ürünleri, kısa,fiyatı ne kadar, bayan ceketlerini buradan bulabilirsiniz hanımlar Şu an çok moda hemde çok hoş duruyor. Normal bir kotun üstüne bile alınabiliyor. Ceketlerden bahsediyorum ücretleri 35 tl den başlayan ceketler şu sıralar imdadımıza koşuyor.
  3. Yeni Bayan Deri Ceket Modelleri 2012

Yeni Bayan Deri Ceket Modelleri 2012

bayan deri ceket modelleri 2012 deri ceket modelleri bayan deri ceket çeşitleri Moda ne kadar değişirse değişsin, belli bazı parçaların modası asla geçmez melekler, tıpkı deri ceketler gibi. :) Modeline göre kıyafet ağır ya da modern bir hava veren deri ceketler bu yıl da giyilmeye devam edecek. Tasarımcıların üzerinde her rengi çalıştıkları deri ceket modelleri 2012 modasını sizler için...
  4. 2014 En Yeni Bayan Örgü Modelleri

2014 En Yeni Bayan Örgü Modelleri

karışık örgü modelleri, yeni örgü modelleri, bayan hırka modelleri Kış aylarının demirbaş kıyafetlerinden olan örgü modelleri arasından bu paylaşımımda sizler için en yeni ve farklı karışık bayan örgü modellerini sizlere sunuyorum. Bayan örgü modelleri arasın da uzun hırka ve kazak modellerinin yanısıra, şal modelleri, soğuk havaların vazgeçilmez aksesuarı bayan bere modelleri ile birlikte...
  5. En yeni örgü bayan bere modelleri

En yeni örgü bayan bere modelleri

Sevgili hanımlar kışın sizi soğuktan koruyacak çok şık bere modelleri meleklermekanı.com da.El emeği göz nuru berelerle hem sıcacık olucucaksınız hemde şıklığınıza şıklık katıcaksınız. Örgüden bereleri ister kendinize ister sevdiklerinize örebilir hediye edebilirsiniz.En yeni en şık örgüden bere modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Malzemeler : Evde tek kalmış kalın bir yumak...

Sayfayı Paylaş