gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

yeni passat

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

yeni passat yeni passatlar yenipassat passat resimleri [​IMG]

YENİ MODELDE PANORAMİK CAM TAVAN VE ARACIN COUPE VURGUSU BELİRGİN BİR ŞEKİLDE ORTAYA KONULMUŞ…

YENİ TASARIM, MEVCUT PASSATLARDAN ÇOK FARKLI ÇİZGİLER TAŞIYOR. ÖN YÜZE PARALEL GÖVDE ÇİZGİSİ, TAVAN YAPISI VE ÇITASIZ KAPI CAMLARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR…

VW PASSAT CC, İLK ETAPTA ÜÇÜ BENZİNLİ OLMAK ÜZERE BEŞ MOTOR SEÇENEĞİYLE PİYASAYA SÜRÜLECEK.

PASSAT CC’NİN EN GÜÇLÜ BENZİNLİ MOTOR SEÇENEĞİNİ İSE 300 HP GÜÇ ÜRETEN 3.6 LİTRELİK V6 FSI MOTOR OLUŞTURUYOR.

PASSAT CC, DÜNYADA İLK DEFA YİNE BİR VW MODELİNDE SUNULAN “ŞERİTTE TUTMA ASİSTANI” (LANE HOLD ASİST) İLE YOLLA ÇIKACAK. ARACIN DİKKATSİZLİK SONUCU ŞERİTTEN AYRILMASI HALİNDE OTOMATİK OLARAK DEVREYE GİREN DESTEK SİSTEMİ, DİREKSİYONA MÜDAHALE EDEREK ARACI TEKRAR ŞERİDİNE GERİ DÖNDÜREBİLİYOR.

PASSAT CC BOYU İLE DE FARK ATIYOR. MEVCUT PASSAT SEDAN’LARDAN 31 MM DAHA UZUN AYNI ŞEKİLDE İÇ HACMİ DE GENİŞLETİLMİŞ.

Son düzenleme: 13 Ekim 2008
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeni passat
    süpermiş ellerine sağlık canım

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

emegıne saglık canıssssss...superler yaaaa

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

passat ya cok delı..pırıl pırıl..

yeni passat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Model Yeni Volkswagen Passat

2012 Model Yeni Volkswagen Passat

yeni passat 2012 2012 passat wosvagen wosvagen Passat 2012 serisi için şimdiden Passat hayranları sabırsızlıkla serinin bu yepyeni modelinin çıkması için gün sayıyor.Volkswagen serisinin en çok tutulan modellerinden olan Passat 2012 yepyeni modelinin özellikleriyle sizleri başbaşa bırakıyorum Yeni nesil Passat serisi bu kez Alman lüks araç firmalarını hedef alacak. Yeni Passat; tasarım ve...
  2. 2011 Passat yeni kasa modeli

2011 Passat yeni kasa modeli

2011 passat yeni kasa passat yeni kasa 2011 2011 Passat yeni kasa modelini Passat meraklıları için paylaşıyorum.Yakıt olarak oldukça ekonomik olduğu için en çok tercih edilen Volkswagen serisinin 2010 Passat yeni kasa modeli beğeni topladı.
  3. 2012 Passat Variant Özellikleri

2012 Passat Variant Özellikleri

2012 Passat Variant Özellikleri hakkında bilgi ve 2012 Passat Variant resimlerini rica ediyorum kızlar
  4. 2012 Yeni Volkswagen Passat ve diğer model özellikleri

2012 Yeni Volkswagen Passat ve diğer model özellikleri

Arkadaşlarım yeni passat ve diğer modellerde standat olarak verilecek acayip özellikler varmış, herkes soru soruyor bende bi tane yazayım istedim. :D:D Statik viraj farı efendim şerit değiştirme asistanı yorgunluk tespiti vs vs arka park kamerası neyse ben konuyu verim sizlere daha iyisini konu anlatır bende anlatırım da eksik kalır işte :D:D Yeni Volkswagen Araba Özellikleri Volkswagen...

Sayfayı Paylaş