gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

yeni projeye imza attı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü modellerimizden Seda Ertan yurdışında çalşımlarına başladı.....
    AMERİKA'YA TRANSFER OLDU!
    TÜRK MODEL SEDA ERTAN, DÜNYANIN ÖNEMLİ MODA KENTLERİNDEN BİRİ OLAN NEW YORK'TAKİ MANKENLİK AJANSINDAN GELEN TEKLİFİ DEĞERLENDİREREK ANLAŞMA İMZALADI....

Bir süredir New York'ta bulunan Ertan, 3 ayrı ajanstan teklif aldığını, ABD'de yaptığı görüşmelerin sonunda 'One' isimli ajansla 2 yıllık anlaşma yaptığını söyledi. Ertan, ''kariyerimi daha da ileri götürmek ve vizyonumu geliştirmek için Amerika'ya geldim. New York'ta yaptığım anlaşmayla daha iyi noktalara gelmeyi hedefliyorum'' dedi.

İyi derecede İngilizce bilen ve Kanada'daki bir üniversitede moda tasarımı üzerine aldığı eğitimi tamamlayan Ertan, daha önce de 2 yıl İtalya'nın Milano kentinde modellik yaptığını belirtti.

İtalya'da kaldığı dönemin mesleki anlamada kendini geliştirmesini sağladığını kaydeden Ertan, 'benim için öncelik maddi yönden çok manevi tatmin. O yüzden, paradan çok yaptığım işteki başarı beni mutlu ediyor' diye konuştu.

Ertan, ileride modacı olmayı planladığını, bunun için de Milano, New York gibi modanın kalbinin attığı yerlerde bulunarak mesleğin tüm inceliklerini öğrenmeye çalıştığını ifade etti.

Daha önce bir kozmetik firması için yapılan çekimlerde 'Kızılderili' kılığında pozlar verdiğini, bu fotoğrafların da ABD'de reklam panolarını süslediğini söyleyen Ertan, 'New York'taki ajanslar, benim internette Türkiye'deki ajansımdan fotoğraflarımı görmüşler. Teklifler bu şekilde geldi. New York'ta daha önce de Türk modacı Atıl Kutoğlu'nun defilesinde podyuma çıkmıştım' dedi.

New Yorklu ajans ile yaptığı anlaşma gereği bu ülkede modellik ve defilelerde mankenlik yapacağını kaydeden Ertan, mayıs ayında Manhattan'da yapılacak Türk Günü Yürüyüşü'nde de yer alacağını belirtti.

Son düzenleme: 21 Mart 2009
yeni projeye imza attı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye Kyoto'ya imza attı

Türkiye Kyoto'ya imza attı

Türkiye'nin Kyoto Protokolü'ne katılmasına ilişkin kanun tasarısı TBMM'de kabul edilerek yasalaştı. Türkiye'nin, Kyoto Protokolüne katılmasının uygun bulunduğuna ilişkin kanun tasarısı, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı. Tasarının maddelerinin görüşülmesinden sonra, tümü üzerinde yapılan açık oylamada, kanun tasarısı, 3'e karşı 243 oyla kabul edildi. Oylamada 6 milletvekili de...
  2. Vural Çelik yeni projede

Vural Çelik yeni projede

Avrupa Yakası adlı dizide oynayan Kubilay isimli oyuncu Vural Çelik yeni bir diziyle karşımıza çıkıyor.... 'AVRUPA YAKASI'NDA DOST YOK! 'CSI' İSİMLİ YENİ BİR DİZİDE KOMİSER ROLÜYLE EKRANA GELMEYE HAZIRLANAN VURAL ÇELİK ŞÖHRETİ YAKALADIĞI 'AVRUPA YAKASI'NI ARTIK İZLEYEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ: ANILARIM VAR, ÇOK ÜZÜLÜYORUM.. 'Avrupa Yakası ile şöhreti yakalayan Vural Çelik, Tuba Ünsal'la başrolleri...
  3. Berna'dan yeni proje

Berna'dan yeni proje

önceki günlerdeki bir haberimizde Berna Laçin'in yeni bir dizide rol alacağından bahsetmiştik şimdi bu dizi ile ilgili söyleşimize geçelim...... DİZİSİNE OYUNCU ARIYOR! TÜRKİYE'DE DRAM AĞIRLIKLI BİR SÜRÜ DİZİ OLDUĞUNU İFADE EDEREK 'ÇOK GÜZEL DİZİLER VAR. AŞK-I MEMNU, YAPRAK DÖKÜMÜ GİBİ.. BEN ONLARA RAKİP OLACAK BİR DİZİ YAPMAK YERİNE FARKLI BİR KULVARDAN GİTMEYİ ÇOK SEVERİM. OLMAYAN BİR...
  4. yeni bir proje

yeni bir proje

ünlü oyuncu Vural Çelik ve Tuğba Ünsal bir dizide başrol oyuncuları....... KRİMİNAL KOMEDİYLE TANIŞACACAK! TRT İÇİN ÇEKİLEN “CANINI SEVDİĞİM İSTANBUL’U”NDA BAŞROLLERİ ÜSTLENEN TUBA ÜNSAL VE VURAL ÇELİK, YAKINDA TÜRKİYE’Yİ KRİMİNAL KOMEDİ İLE TANIŞTIRACAK... Amerika’dan gelen ve işi kuralına göre oynayan, bir dönem FBI’da çalışan Oya Çakır ile geleneksel Türk polisi Ziyan Zebiloğlu’nun...
  5. güzel imzalar Yeni İmzalar

güzel imzalar Yeni İmzalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş