gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Rakı - Dillerde Eski Bir Şarkı, Kadehlerde Yeni Rakı (2008) Albüm Tanıtım

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yeni rakı albüm yeni rakı albümleri albümü raki album şarkıları [​IMG] Albümdeki Parçalar
    01. Enginde Yavaş Yavaş
    02. Dilşad Olacak Diye
    03. Ne Günah Etse Açılmaz
    04. Senede Bir Gün
    05. Yeşil Gözlerinden Muhabbet Kaptım
    06. Elveda Meyhaneci
    07. Yıldızlı Semalar
    08. Agora Meyhanesi
    09 .Bu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştım İstanbul’un
    10. Seni Ben Ellerin Osun Diye Mi Sevdim
    11. Elbet Bir Gün Buluşacağız
    12. Kadehinde Zehir Olsa

Yeni Rakı - Dillerde Eski Bir Şarkı, Kadehlerde Yeni Rakı (2008) Albüm Tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski şarkıları yeni albümde

Eski şarkıları yeni albümde

eski şarkılar Killers İngiltere dışında single'ı çıkmamış olan arka yüzdeki şarkılarını yeni bir albümde toplama kararı aldı... Killers grubunun frontman'i Brandon Flowers, sevdikleri ancak albümlerinin B yüzünde kaldığı için yeterince bilinmeyen şarkılarını yeni bir albümde toplayacaklarını açıkladı. En az diğer şarkıları kadar sevdikleri bu şarkıların İngiltere dışında single'ları...
  2. Rakı

Rakı

Bakınız; İçki İçmek.Rüyada içkili bir zevk alemi, çok ağır bir hastalıkla yorumlanır. Rüyada içkili bir yerde içmek, eğlenmek , çok ağır bir hastalık demektir. Haram olarak yorumdur. Rüyada raki içerek sarhos oldugunuzu görmek iyi degildir. Bir dükkandan raki satin aldiginizi görmek, yakinda bir hastaliga yakalanacaginizi fakat kisa zamanda iyileseceginizi gösterir. Rakinin dökülmesi hayra...
  3. Yeni Rakı Fasıl müzikleri albüm tanıtım

Yeni Rakı Fasıl müzikleri albüm tanıtım

rakı müzikleri fasıl müzikleri yeni rakı raki müziği rakinin müziği CD_I 01. Enginde Yavaş Yavaş 02. Dilşad Olacak Diye 03. Ne Günah Etse Açılmaz 04. Senede Bir Gün 05. Yeşil Gözlerinden Muhabbet Kaptım 06. Elveda Meyhaneci 07. Yıldızlı Semalar 08. Agora Meyhanesi 09 .Bu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştım İstanbul'un 10. Seni Ben Ellerin Osun Diye Mi Sevdim 11. Elbet...
  4. 2008 yılı şampiyonu RAKI oldu

2008 yılı şampiyonu RAKI oldu

Mey İçki Pazarlama Direktörü Çiçekten Becel, 2008 yılını yaptıkları etkin iletişim ve pazarlama kampanyaları sayesinde, kriz koşullarına rağmen başarılı kapattıklarını belirtti. Becel, "2008 bir anlamda rakı yılı oldu diyebiliriz. Alkollü içecek sektörü de yerinde sayıyordu, ama rakı özelinde rakı pazarı daralıyordu. 2008’de bu eğilimi tersine çevirdik ve rakı pazarını büyüttük. Uzun...

Sayfayı Paylaş