gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yeni rap nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

samsunlu nickleri rap nikleri rap nickler mechul nickler yeni rap nickleri
    Çaldı zil ve rap ceketini çayıra saldı bil bu şarkı herkesin hissedenler dinlesin

Ey rapin oğlu gözlerinde yaş düellosu ve kötürüm oldu ince ruhlar ordusu, son arzusunda anlaşıldı ölümün korkusu

Soyut bir yüz aynada aksederken yüzüme kimsin demeye dilim varamadı

Bense kalbimin satırlarındaki şu cümle mültecileriyle boğuşur haldeyim

Bir sabah ve birde akşam oku bu şiiri iki gözümde ön sözüm

Kum kalemde dalga şehiti güneş doğar gözüm yanar

Yıllatılmış senelerin nöbetçileri değil miyiz

Gardiyan da bendim, hakimin de kendisi ve hapse teslim edilen huzurun gırtlağını ben kestim, katil oldum şirretinden müebbetim hürriyete

Dudaklarımda bal yok, oysa tek dilekti mutluluk

Sönen mumun emanetiydi gözüme sanki karanlık, dönen şu dünya sanki taş ve biz içinde çorbalık

Katıksız iyiyi bulana dek mi sürecek tek devamlılık

Esefle kınamadır rapim, fasih, dekolte konuşurum, yolumdur önüme konulan;yürürüm,görürüm,söverim,severim

Ben raperken orada donabilir iliklerin

Mis kokulu yalanların duş vakti geldi ama evde sular kesik

Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatını taşıyanlardan öğrendim

Birisi acıyı çekti, öteki acıyı servis etti

Rayına koydum hayatımın tek vagonlu trenini, gitme gelme aleminde tek ve son seferdeyim

Neyleyim ki güneşi bir günümde kördeyim

Yaşarım iskeletler diyarında, bir et parçasıyım. varımı yoktan aldım

Tasanın etrafında gezgin olmuş insanlar kısacık molalarda tanıdılar mutluluk denen kelimeyi

Kuvvete dayanamayan adalet aciz, adalete dayanamayan kuvvet zalimdir

Makam arabalarına yol ver geçsin, emri vaki olmuş her yolcu

Emre dayalı yamalı jön hayatlar içerisinde itaatin emanetindeyiz biz, biz kimiz

Tek kurşun bitirebilse gari bu hayatı bari bin kurşun atın da gönlüm doysun ahali

Son söze gerek yok, ilk sözün faili meçhul, kulların arifi rapi serdi önüne rehine kaldı cümlelerin, noktamı ben koydum, el senin yaz

Ben tekilim,tekelim, tekeline tekme, tekerin olsa kaza sebebi, patlak, kaltak düştü bu yola tek yüzü çatlak

Hayallerim yok oldu, koyduğum yerde yoktu hiçbiri tek yabancı bendim evde ve bir yalancı mumdu doğan güneş

Sagopa yüz bela tadında komutan ve karavebada,tek safhada yoluna düz gider bu pesimist hardrhymer

Duvarda çerçeveydi yaşanan anılar, bir tebessüm etse göz dolar, taşar sular ve ruhumu sel basar ve kalbimde bir küçük çocuk yaşar (Etki Tepki)

Çekilişsiz, kurasız hediyeyi sundum, al ve aç paketleri, içine sevgi koydum

İstanbulumda solurum,Samsun toprağım, kanımda hiphopım,raple doğanım ben Sago Key

Hayat kızgın boğa ben kırmızı pelerin

Gözlerimde bir filimsin, göz çukurlarımda uyuya kalmış bir bebeksin, bende ninninim, uyu

Suretim şarap misali eskidikçe değeri arttı

Rapimtraksın,sen reel değilsin

Benim kalemi bir kişi yıktı,kalemimi kırdı, sözlükte sevgiliydi anlamı

Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar öz

Okyanuslar mürekkebim ağaçlarsa kalemim benim

İnecek var,durdurun Dünya’yı

Beni sevmek için programlanma,devrelerini yakarım

Sagopa Key: Rapte iç karartan ilk buluş

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: yeni rap nickleri
    emeğine sağlık canım

yeni rap nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rap Nickleri

Rap Nickleri

aşkım yazan yazılar rap nickler yabancı rap nickleri aybeden aşk kazanan kim kim bu aşkın şehidi.. bunca kalabalık ortasında yalnız kaldın mı hiç sen kalbine bir ağrı saplanıp dalıp gittin mi bilmeden seni sordular ardından o gitti gelmez dedim sus repçi bitti herşey herkese yalan söyle kendine sakın söyleme seviyorsun yine de bana benden başka bir dost varsa bilmem lazım… son dogum...
  2. rap sözlerinden msn nickleri

rap sözlerinden msn nickleri

sigara gibi zararlısın çektikce yaktın helal Allah razı olsun aşkım ödenecektir kar zarar... kaybeden aşk kazanan kim kim bu aşkın şehidi.. bunca kalabalık ortasında yalnız kaldın mı hiç sen kalbine bir ağrı saplanıp dalıp gittin mi bilmeden seni sordular ardından o gitti gelmez dedim sus repçi bitti herşey herkese yalan söyle kendine sakın söyleme seviyorsun yine de bana benden başka...
  3. En güzel Msn İçin Rap Hip hop Nickleri

En güzel Msn İçin Rap Hip hop Nickleri

sigara gibi zararlısın çektikce yaktın helal Allah razı olsun aşkım ödenecektir kar zarar… kaybeden aşk kazanan kim kim bu aşkın şehidi.. bunca kalabalık ortasında yalnız kaldın mı hiç sen kalbine bir ağrı saplanıp dalıp gittin mi bilmeden seni sordular ardından o gitti gelmez dedim sus repçi bitti herşey herkese yalan söyle kendine sakın söyleme seviyorsun yine de
  4. Rap şarkı sözlerinden nickler

Rap şarkı sözlerinden nickler

şarkı sözlerinden nickler rep şarkılar küfürlü rap şarkılar küfürlü rap şarkı sözleri sözleri Kibarlıktan çıt kırıldım bak darıldım Karın kasım kasıldı gülmekten ben yarıldım Eskilerde izler hafızamda sisler Silinmeyen bir gerçek varsa çatlayan duvar çöker! Bitti demek zor alevi dost yüze düşman Mumlar sönmez oldu bastığım nedenler hüsran! Bilinç altı tuz buz ayna ömür yalancı sayfa...
  5. Yeni nick arayanlar işte yeni nickler

Yeni nick arayanlar işte yeni nickler

Benim gözümde bir hiçsin artık, Nefretim aşkımı aştı bu gece İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm.. Ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler çoktur! Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana...

Sayfayı Paylaş