gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Yeni sallama çaylar.

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

Gelin sallama çaylar burda:laugh::laugh::laugh:

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    almayım sallanmayan çay tercihim:D

3. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    gıı çaylar benden iç bak sonra pişman olursunhahaha

Yeni sallama çaylar. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arzum'dan yeni çay keyfi...

Arzum'dan yeni çay keyfi...

Hızlı ve pratik, 10 fincan kapasiteli, damlamayı önleyen anti-drip sistemi sayesinde ekonomik ve güvenli kullanım özelliği ile çayın keyfini çıkarın. Su seviye göstergesi, ısınmayan ve ergonomik tutma kulpu, çayınızın veya kahvenizin sürekli aynı sıcaklıkta kalmasını sağlar. Isıtma tabanı, ayrılabilir ve yıkanabilir filtre ve filtre haznesi sayesinde hijyeniktir. Uyarı ışıklı açma-kapama...
  2. Papua Yeni Gine 6.3 ile sallandı

Papua Yeni Gine 6.3 ile sallandı

Papua Yeni Gine'de 6,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Amerikan Ulusal Jeofizik Enstitüsünden yapılan açıklamada, kıyı kenti Wewak açıklarında deniz dibinden 10 kilometre derinlikte oluşan depremin ilk belirlemelere göre can ya da mal kaybına yol açmadığı bildirildi. Açıklamada, depremin ardından tsunami beklenmediği de ifade edildi.
  3. Murat boz-Sallana sallana

Murat boz-Sallana sallana

Benim olan senin ama Senin olan benim değil Yani kalbinde bana bir yer yok Belki biraz sustum ama Sözlerini yuttum değil Bak bu yangından geriye eser yok Gönlüm usandı sana zar zor dayandı Tabi ben de üzüldüm ama yandıysa yandı Ben burda yarına küsmüşüm Yürüyorum yolda sallana sallana Derdinle zindana düşmüşüm Bitti hakkın da kullana kullana
  4. Ebegümeci çayıyla öksürüğü yenin

Ebegümeci çayıyla öksürüğü yenin

Dr. Mustafa Eraslan özellikle sigaranın yol açtığı öksürük ve biriken balgama karşı, bitkilerle hazırlanan doğal karışımlar sonucu elde edilen kürlere yönelik püf noktaları verdi. Sigara kullanımına bağlı olarak kendini gösteren öksürüklere karşı çeşitli bitkilerin şifa niteliğini taşıdığını söyleyen Dr. Eraslan; “Sigara öksürüğü veya tiryaki öksürüğü adını verdiğimiz öksürüktür. Sigara içeni...

Sayfayı Paylaş