gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Samsung Galaxy Note Cep Telefonu İncelemesi ve Tanıtım Videosu

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

samsung yeni ürün galaxy note cep telefonu incelemesi tanıtım videosu resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Neden telefonu her açışımızda ''Alo! '' diyoruz biliyor musunuz,bilmiyorum melekler :) Ama gerçek şu ki telefonsuz hele de cep telefonsuz br hayat düşünemiyoruz.Zaman zaman 2 tane telefon taşıyanlarımız bile oluyor :) Tabi firmalar da bu talebe karşılık sürekli çalışıp yeni yeni modeller üretiyorlar.İşte bunlardan en sonuncusu Samsung Galaxy Note Cep Telefonu...

Samsung Galaxy Note, Tablet bilgisayarla cep telefonu arasında bir geçiş ürünü. 5.3” Amold ekrana sahip olan Samsung Galaxy Note beraberinde gelen özel kalemi sayesinde kolaylıkla notlarınızı kaydetmeyi olanaklı kılıyor.

1.4Ghz çift çekirdekli işlemcisi ile işlemlerinizi son surat hızla yapabilirsiniz kullanıcılarına hızlı internet bağlantısı sunan ürün 1Gb ramden güç alıyor.Android 2.3 işletim sistemini kullanan Samsung Galaxy Note 16GB ve 32Gb bellek seçeneklerine sahip.

NFC teknolojisini bünyesinde barındıran ürün 2mp ön, 8mp arka kamera ile LED flaş sunuyor. Ürün aynı zamanda 1080p full HD video kaydı da yapabiliyor.

Önümüzdeki çeyrek yıl içerisinde İskandinav ülkelerinde satılmaya başlanacak olan model, 715 avro ile 800 avro arasında değişen fiyatlandırmaya sahip olacak. En ucuz pazar 714 avro ile İsveç. Norveç’e 743, Danimarka’ya 751 ve Finlandiya’ya ise 799 avro’dan giriş yapacak model. İngiltere pazarındaki yerini ise önümüzdeki yılın ilk çeyreği içerisinde alması bekleniyor.

Ve karşınızda bu ürünün videolu tanıtımı melekler :)

Yeni Samsung Galaxy Note Cep Telefonu İncelemesi ve Tanıtım Videosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace

Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace

samsung, galaxy, ace, dokunmatik, adroid, hakkında herşey meleklermekanında. Uzun zamandır ikilemde kalıyordum nokia mı samsung mu diye... Gittim Teknosa'ya telefon standındaki görevli arkadaşla konuştum aslında aklımda Nokia almak vardı hatta kesindi. Fakat adam bana istediğim o modelin toplatıldığını anlattı. gerçektende sorduğum hiçbir yerde yoktu ona eşdeğer üstelik samsungun çok daha...
  2. Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung galaxy note telefonun performansının yapıldığı söyleniyor. Bu telefon ne zaman çıkıyor arkadaşlarım ve özellikleri ile fiyatı hakkında bilgiyi nereden alabilir yada nereden ulaşabilirim?
  3. Samsung Galaxy S Cep Telefonu Özellikleri ve Tanıtımı

Samsung Galaxy S Cep Telefonu Özellikleri ve Tanıtımı

samsung galaxy s cep telefonu özellikleri tanıtımı resimleri fiyatı donanım haberleri ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce forumumuzda Samsung Galaxy Note cep telefonuyla ilgili tanıtımımızı yapmıştık melekler :) Nokia ile başabaş yarışına devam eden Samsung Galaxy S cep telefonu modeliyle de yine hayli iddialı.Ürünün teknik özellikleri ise şöyle; Genel Özellikler Ağırlık 118 Gr...
  4. Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Aksesuarları

Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Aksesuarları

Samsung Galaxy S3 Aksesuar Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler Sevgili melekler, sizlerle en son Samsung Galaxy S3 fiyatı hakkında bilgiler paylaşmıştık. Bu konumuzda ise Samsung Galaxy S3 aksesuar bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.. :)
  5. Samsung Galaxy S2 Plus Cep Telefonu Resimleri

Samsung Galaxy S2 Plus Cep Telefonu Resimleri

Bu konu; Samsung Galaxy S2 Plus Cep Telefonu resimleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce detaylı açıklamalarla teknik özellikleri hakkında bilgi verdiğimiz Samsung Galaxy S2 Plus cep telefonu resimlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş