gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Şemsiye Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kızlar istemesekte yaz mevsiminin sonuna geliyor yavaş yavaş yaz bitiyor...Malum sonbahar yağmur mevsimi sonbaharda yağan yağmurlardan korunmak ıslanmamak için sizlere yeni moda şemsiyeleri sunuyorum...Çok şirinler değilmi :tik: [​IMG]

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bunlar nee :) Çok tatlılar yaa :D bayıldım bunlara :kiss: Teşekkürler.

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]çok güzeller gerçektenn:) paylaşım için teşekkürler.

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok tatlılar gerçekten insan kullanmaya kıyamaz :)

Yeni Şemsiye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni modeller

yeni modeller

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yağmurlu havalar için şık şemsiye modelleri

Yağmurlu havalar için şık şemsiye modelleri

şık şemsiye cvp rengarenk şemsiyeler şemsiye modelleri al satın almak önemli değil arkadaşlarım satın alacaksınız ama en güzel ve değişik şemsiye modellerini aşağıdan ekleyeyim sizlere sonra isterseniz buradan satın alabilirsiniz. Sevgililer için olanları, dantelli şemsiyeler iki kişilik semsiyeler bir ton değişik şekli var bu meretlerin :) Yağmurda ben gibi ıslanmayı sevenlere göre anlamsız...
  3. Şemsiye Örgü Modeli İle Daha Gösterişli Örgüler Örme Zamanı

Şemsiye Örgü Modeli İle Daha Gösterişli Örgüler Örme Zamanı

Şemsiye Örgü Modeli- Değişik örgü teknikleri konumuza devam ediyoruz meleklerim. Dalgalı ajur, hasır örgü modelinden sonra şimdi de hem ajurun hem haroşanın birlikte oluşturdukları şemsiye örgü modelini sizlere hemen tanıtmak istiyorum. Nasıl yapılır değişik modellerle şemsiye desenli örgü motifini siz de beğenirseniz örgülerinizde değişik bir desen olarak kullanabilirsiniz. İşte arkadaşlarım...
  4. Şemsiye Örgü Modeli İle Daha Gösterişli Örgüler Örme Zamanı

Şemsiye Örgü Modeli İle Daha Gösterişli Örgüler Örme Zamanı

Şemsiye Örgü Modeli- Değişik örgü teknikleri konumuza devam ediyoruz meleklerim. Dalgalı ajur, hasır örgü modelinden sonra şimdi de hem ajurun hem haroşanın birlikte oluşturdukları şemsiye örgü modelini sizlere hemen tanıtmak istiyorum. Nasıl yapılır değişik modellerle şemsiye desenli örgü motifini siz de beğenirseniz örgülerinizde değişik bir desen olarak kullanabilirsiniz. İşte arkadaşlarım...

Sayfayı Paylaş