gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Yeni sene modası örgülü saçlar

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

örgülü saclar orgulu saclar Örgülü saçlar genelde liseli kızlarda görülüyor die bilinsede aslında ileri yaşlarda daha ön plana çıkıyor.. buyrun..

SadmiN bunu beğendi.
  2. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] ya bende böyle yandan örgüleri çok sewiyorum ama saçım çok kısa :( hepsi çok güzel cnm emegine saglık

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bu örgüyü beğendim :D [​IMG]

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    örgüyü çok seviyom bende

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    uzun saçlılar için ii oluyo ama kısa saça hiçbişe yapılmıyo ya

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  7. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]gün içinde en sık kullandığım modellerden birisi

Yeni sene modası örgülü saçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç örgülü atkı

saç örgülü atkı

saç örgülü atkı saç örgülü atkı modelleri örgüsü modeli örgüsü modelleri yapılışı
  2. Yandan örgülü saç modelleri

Yandan örgülü saç modelleri

yandan örgülü saç modelleri örgü saç modelleri nasıl yapılır saç örgü modelleri 2012 trendleri burada arkadaşlar. Az önce sizlere yılın en çekici saç stilleri hakkında bilgiler ve modeller aktarmıştık. Şimdi ise modası asla geçmeyen saç örgü modelleri sunuyor ve örgü saç modelleri nasıl yapılır diyenlere bir nebzede olsa faydalı olmak istiyoruz. Ayrıca yılın saç modası olan örgü saç şekilleri...
  3. Örgülü Saç Modelleri

Örgülü Saç Modelleri

örgülü saç modelleri örgülü saç şekilleri örgülü saçlar Uzun saçların kurtarıcısıdır örgü melekler :) Evdesiniz, işiniz var, saçınızı örüverirsiniz. Dışarı çıkacaksınız arkadaşlarınızla şık bir örgüyle başınıza sarıverirsiniz saçlarınızı. Akşam bir davete gideceksiniz, kuaförünüze zarif bir kılçık örgü yaptırıverirsiniz. :) Bu derece kullanışlı bir modelin de modası geçmez tabi ki. Bu yıl da...
  4. Saç Örgülü Atkı Yapılışı...

Saç Örgülü Atkı Yapılışı...

Saç Örgülü Atkı Modeli Saç Örgülü Takı Yapımı Kıslar şimdiden kışa hazırlık yapmak isteyenler olabilir o yüzden bende güzel ve şık bir atkı paylaşmak istiyorum...Hem sıcacık boynunuzu kavrayacak hemde görenler hayran kalacaklar modelini isteyecekler:::Burada da atkınıza uygun şapka modeli secebilirsiniz.... Saç Örgülü Örgü Atkı Modeli Yapılışı Örgü Atkı Modelimizin Yapılışı : Beş...
  5. Ünlülerden Örgülü Saçlar 2012

Ünlülerden Örgülü Saçlar 2012

Bu konu; ünlülerden örgülü saçlar 2012 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun saçlı kadınların mutlak kullandığı saç modellerinden biri örgüdür. Küçükken okulda mecburen ördüğümüz saçlarımız şimdilerde moda sebebiyle örgülü. Son derece kullanışlı ve trendi olan örgülü saçlar bu yıl da yerini koruyacağa benziyor. Galerimizde bulunan ünlüler dünyasının güzel kadınlarının örgülü...

Sayfayı Paylaş