gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni Sezon Başrolde Aşk dizisinde Mustafa Sandal bıyıksız

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

başrolde aşk dizisi yeni sezon bölümleri mustafa sandal bıyıklarını kestirdi haberleri burada arkadaşlar. Benimde beğenerek izlediğim komedi tarzında ki, başarılı dizi Başrolde Aşkın yeni sezon bölümlerinde Mustafa Sandal bıyıksız olacak Melek'lerim. Rol gereği bıyık bırakan Mustafa Sandal'ı kendisi gibi besteci ve söz yazarı vede oyuncu olan güzel eşi Emina Sandal bıyıklarını kestirmesi için nihayet ikna etti. Bencede Musti'ye bıyık yakışmıyordu, Emina Sandal'ı haklı buluyorum ve Mustafa Sandal'ın bıyıksız halini dizide izlemek için merakla bekliyorum:D [​IMG]

Mustafa Sandal, “Başrolde Aşk”taki rolü için bıraktığı ama eşi Emina’ya bir türlü beğendiremediği bıyıklarından sonunda kurtuldu.

TRT1’de yayınlanan dizide menajer Gani Galip’i canlandıran Sandal, senaryo gereği eski karısıya tekrar barışmak için bıyıklarına veda edip rahatladı.

Yeni Sezon Başrolde Aşk dizisinde Mustafa Sandal bıyıksız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Gel Aşkım

Mustafa Sandal - Gel Aşkım

Yokluğun tesadüf adeta Bu yalnızlık yalandan macera Mutluydum senin kollarında Hata benim üzülme Sen üstüne alınma Yok geçmez senden başka yol geçmez Kalbimden izlerin asla silinmez Fark etmez hiçbir hatıra yetmez Seni benden uzaklaştırmaz Gel aşkım gel Gel dünyam karışsın Hadi vur kalbimden Vur baştan acıtsın oo Gel aşkım gel Gel dünyam karışsın Beni vur kalbimden Vur tekrar acıtsın...
  2. Mustafa Sandal - Aşkın Yeni Sureti

Mustafa Sandal - Aşkın Yeni Sureti

-Mustafa Sandal'ın Hürriyet'e Verdiği Röportaj- "Bomba gibi bir albüm geliyor. 12 şarkının altısı benim, altısı dışarıdan. "Gönlünü Gün Edeni" şarkısını yazan Isra'yı, repertuvarımla görevlendirdim. Dışarıdan alacağım şarkıları onun bulup, bana getirmesini istedim. O da Hüseyin Karadayı ile birlikte bana 40-50 tane şarkı bulup getirdi. Bu şarkılar arasından gerçek, samimi,...
  3. kum şarkı sözü mustafa sandal yeni albümden

kum şarkı sözü mustafa sandal yeni albümden

Yeni albümü çıktı ya Mustafa Sandal'ın orda ki bir şarkısı çok güzel geldi kulağıma Kum Gibi, sözlerini paylaşırmısınız lütfen :)
  4. mustafa sandal kafası sözleri yeni albüm

mustafa sandal kafası sözleri yeni albüm

Selamlar, mustafa sandal adını çok garip bulduğum bir şarkı yapmış mustafa sandal kafası diye sözlerini çok merak ediyorum varmısizde yaaa??
  5. Mustafa Sandal BP'nin Yeni Yüzü Oldu

Mustafa Sandal BP'nin Yeni Yüzü Oldu

Bu sayfa; Mustafa Sandal BP'nin Yeni Yüzü Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son olarak O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olarak izlediğimiz Mustafa Sandal bir markanın reklam yüzü oldu. BP petrol'ün reklam filmlerinde oynayan Mustafa Sandal 3 bölüm için şirketle anlaştı. Daha önce eşiyle birlikte Turkcell reklamlarında oynayan Mustafa Sandal ile ilgili haberin...

Sayfayı Paylaş