gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

yeni sezon gömlekler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

yeni sezon gömlekler dudak uçuklatan model ve kesimleriyle yeni sezon gömleklerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz..

yeni sezon gömlekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazın Yeni Modası Saten Gömlekler..!!

Yazın Yeni Modası Saten Gömlekler..!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yazın yeni modası : saten gömlekler

yazın yeni modası : saten gömlekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Beyaz Gömlek Bu Sezonda Moda

Beyaz Gömlek Bu Sezonda Moda

hostes gömlekleri Kızlar beyaz gömlek her sezon çok moda olmuştur ve sezon yine çok moda...Her çeşit kıyafetlerle giyebileceğiniz beyaz gömlekler bu sezon gardırobunuzun en temel parçası bu olacak :tik: Seçenekleriniz bol; streç koton, dar kesim, kollarında ve kol ağzında detayları olan, yakaları süslüleri ile çeşit çeşit ama en önemlisi hırkadan cekete ya da sade bir pantolon üzerine...
  4. Yeni Tunik Gömlek Modeli

Yeni Tunik Gömlek Modeli

uzun tunik gömlekler bayan tunik gömlek modelleri hamile gömlek modelleri 2010 2010 Ben şahsen beyaz renkli kıyafetleri pek tercih etmem.Kendimi çok rahatsız hissediyorum beyaz bir kıyafet giyince:D Ama şuan göreceğiniz tunik gömleği gördükten sonra benim fikrim değişti.Artık bu yaz beyaz renk beni bekle diyorum:):):) Buyrunuz.. Çok hoş duruyor.Kemerle kombine edilmiş.Birde kemere...
  5. 2011 Yaz Sezonu Gömlekleri

2011 Yaz Sezonu Gömlekleri

gömlekler kız gömlekleri 2011 yaz gömlekleri 2011 Yaz sezonu gömlekleri bir taraftan göz kamaştırırken diğer yandan ise düşmanlarınızı çatlatmanızdaönemli rol oynuyor:)

Sayfayı Paylaş