gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Sezonda Diziler Nezaman Başlayacak

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

yeni sezon, diziler, fatmagülün suçu ne, adını feriha koydum, kuzey-güney, öyle bir geçer zamanki, nezaman başlayacak hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar

Geçen sezon severek izlediğimiz diziler yeni sezonda nezaman yayınlanmaya başlayacak diyorsanız buyurun melekler

İşte dizilerin yayın tarihleri:

Fatmagül'ün Suçu Ne?: 8 Eylül Perşembe

Kuzey-Güney: 9 Eylül Cuma

Umutsuz Ev Kadınları: 11 Eylül Pazar

Öyle Bir Geçer Zaman Ki: 6 Eylül Salı

Adını Feriha Koydum: 9 Eylül Cuma

Lale Devri: 20 Ağustos Cumartesi

Yer Gök Aşk: 15 Agustos Pazartesi

Arka Sıradakiler: 21 Agustos Pazar

Yeni Sezonda Diziler Nezaman Başlayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babam Sağolsun Dizisi Nezaman Başlayacak

Babam Sağolsun Dizisi Nezaman Başlayacak

Babam sağolsun, dizisi, konusu, oyuncuları, nezaman başlıycak hakkında bilgiler Tanıtım fragmanları dönen dizi bakalım nezaman başlayacak... Babam Sağolsun dizisi ATV nin yeni dizisi. Fragmanlarından anlaşıldığı kadarıyla "En Son Babalar Duyar" dizisinin devamı yada bir benzeri. Babam Sağolsun dizisi ATV ekranlarında başlayacak olan bir aile dizisi. Henüz yayın tarihi belli...
  2. Deniz Yıldızı yeni sezon ne zaman başlayacak ?

Deniz Yıldızı yeni sezon ne zaman başlayacak ?

deniz yıldızı yeni sezon ne zaman deniz yıldızı ne zaman başlayacak yeni sezon başlayacak 2011 Merhaba melekler bu deniz yıldızı dizisinin yeni sezonda hangi kanalda başlayacağını yada hangi tarihte başlayacağını söylermisiniz
  3. Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Yeni Sezonda Başlayacak mı?

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Yeni Sezonda Başlayacak mı?

ben onu çok sevdim dizisi ben onu çok sevdim yeni dizi Sevgili melekler, başlaması yılan hikayesine dönen ve geçtiğimiz sezon tüm tanıtımlara rağmen bir türlü başlamayan Ben Onu Çok Sevdim dizisi yeni sezonda ekranlara gelecek. İşte dizi ve diziye yeni katılan oyuncular hakkında bilgiler... dil Fırat, yeni sezonda Atv’nin iddialı dizisi Ben Onu Çok Sevdim‘de rol alacak. “Kurtlar...
  4. İntikam Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İntikam Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

intikam dizisi, intikam dizisi yeni sezon, intikam yeni bölüm Sevgili melekler, yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden İntikam, tatile giren diğer tüm diziler gibi bu ay içinde başlayacak. Annesinin yaşadığını öğrenen Yağmur'un (Beren Saat), onu bulmak için Hakan'dan (Engin Hepileri) yardım istediği ve ayrılık sonrası Emre (Mert Fırat) ile ilk karşılaştığı sahnelerinin çekildiği diziye;...
  5. Yeni Sezon Karadayı Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

Yeni Sezon Karadayı Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

karadayı dizisi yeni sezon oyuncuları, karadayı dizisi oyuncuları, karadayı dizisi yeni oyuncular kimler, karadayı dizisi yeni sezon oyuncuları kim Karadayı dizisi yeni sezona merhaba diyerek tekrar izleyicisi ile buluştu. 15 Eylül 2014 Pazartesi oynanan yeni bölümün de yürekleri dağladı. Özellikle küçük Nazif'in ölümü ile annesi İlknur'un feryatları karşısın da ekran başındaki birçok...

Sayfayı Paylaş