gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Sezonda Eve Düşen Yıldırım Dizisi Ne Zaman Başlayacak ?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Eve Düşen Yıldırım Yeni Sezon Başlama Tariihi Eve Düşen Yıldırım Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor

Sevgili melekler, Show tvde yayınlanan Eve Düşen Yıldırım dizisi sezona veda edip tatile girdi. Diznin tutkunları ise yeni sezonu iple çekiyor. Bu yazımızda Eve Düşen Yıldırım yeni sezon başlama tarihi ile ilgili bilgi vermek istiyoruz sizlere.. :)

Show TV'nin beğeniyle izlenen dizisi Eve Düşen Yıldırım'da başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üstüne toplayan Semiha Yankı twitterdan dizinin sezon finali yapacağı tarihi açıkladı. 16. Bölümüyle 27 Haziran Çarşamba akşamı sürprizlerle dolu sezon finaliyle sezonu kapatacak olan Eve Düşen Yıldırım'ın sezon finalinde neler olacağı merak konusu.

Eve düşen Yıldırım Dizisinin Yeni Sezon bölümlerinin ise Eylül Ayında başlaması bekleniyor..

Yeni Sezonda Eve Düşen Yıldırım Dizisi Ne Zaman Başlayacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eve Düşen Yıldırım Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz?

Eve Düşen Yıldırım Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz?

Kızlar diziler sezon tatileni girdi ve giriyorlar oysa ki Eve Düşen Yıldırım dizisi yeni olduğu için bence sezon finali yapmamalıydı en azından ben yeni yeni tutulmuştum o diziye:S Acaba Eve Düşen Yıldırım Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz merak ettim de:S
  2. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor Sevgili melekler, kış sezonu boyunca ilgiyle izlenen dizilerden biri olan Bir Çocuk Sevdim sezon finali ile izleyiciye veda etti. Bu yazımızda Bir Çocuk Sevdim yeni sezon ne zaman diye merak edenlere yayın tarihi ile ilgili bilgiler veriyoruz ... :) Heyecanlı bir bölümle ekranlara veda eden Bir Çocuk...
  3. Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Suskunlar Dizisi Başlama Tarihi Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Başlama Tarihi Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Başlama Tarihi diziseverler tarafından merakla bekleniyor. Yönetmeninin diziden ayrıldığı haberini verdiğimiz Suskunlar Dizisi Başlama Tarihi bilgisini ve bir hatırlatma olarak sezon finali bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz sevgili melekler.. Merakla beklenen Suskunlar dizisi 6...
  4. Eve Düşen Yıldırım Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor ?

Eve Düşen Yıldırım Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor ?

Bu konu; Eve Düşen Yıldırım dizisi final bölümü, final tarihi, finali hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dizi daha istenen reyting rakamlarına ulaşamadığı için erken tarihte bitecek. Show tvnin sevilen dizisi Eve Düşen Yıldırım, kanal yöneticilerinin direktifiyle erken bitirilme kararı alındı. İşte detaylar dizinin ne zaman biteceği ile ilgili son bilgiler......
  5. İntikam Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İntikam Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

intikam dizisi, intikam dizisi yeni sezon, intikam yeni bölüm Sevgili melekler, yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden İntikam, tatile giren diğer tüm diziler gibi bu ay içinde başlayacak. Annesinin yaşadığını öğrenen Yağmur'un (Beren Saat), onu bulmak için Hakan'dan (Engin Hepileri) yardım istediği ve ayrılık sonrası Emre (Mert Fırat) ile ilk karşılaştığı sahnelerinin çekildiği diziye;...

Sayfayı Paylaş