gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Sezonda Yayına Girecek Olan Yepyeni Diziler 2014-2015

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014-2015 yeni sezon dizileri, yeni sezon dizileri, yeni başlayacak olan diziler 2014
    Sevgili melekler, yeni bir sezonun başlamasına daha az bir zaman kaldı. Yeni konular, yeni heyecanlar ve yepyeni kadrolarla yayına girecek olan 2014-2015 yeni, sezon dizileri bakalım hangi kanalda hangi isimlerle yayınlanacaklar?...

yerli-diziler.jpg

Benim adım Gültepe (3 Eylül 2014)

Günahkar (Ağustos 2014)

Emanet (Ağustos 2014)

Kadim Dostum (Ağustos 2014)

Yılanların öcü (Ağustos 2014)

Yeşil Deniz (30 Eylül 2014)

Bana Artık Hicran De (Eylül 2014)

Urfalıyım Ezelden (Eylül 2014)

Poyraz Karayel (Eylül 2014)

Hayat Ağacı Diriliş (Ertuğrul Gazi)

Herkes düşmanını tanıyacak

Filinta

Aşktan Kaçılmaz

Kaderimin Yazıldığı Gün

Şeref Meselesi

Çiçek

Zor aşk

Annemle Babam

Güzel Günler

Düşler ülkesi

Propaganda

Git gel

Yetim gönüller Asya

Cihangir'in Cool Kızı

Üç arkadaş

Beş kardeş

Aşk hırsızı

Nikahına Beni Çağır

Beyaz karanfil

Bu son olsun

Alın Yazım

Aşkın dili yok

Şimdi onlar düşünsün

Büyük Kafkas Sürgünü

Aşkın kanunu

Yeni Sezonda Yayına Girecek Olan Yepyeni Diziler 2014-2015 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Yeni Yayın Döneminde Yayına Girecek Olan Dizilerin Listesi 2013-2014

İşte Yeni Yayın Döneminde Yayına Girecek Olan Dizilerin Listesi 2013-2014

yeni yayın dönemi dizileri 2013 yeni diziler yeni sezon dizileri Sevgili melekler, televizyon kanalları son hızla yeni yayın dönemine hazırlanıyorlar. Eylül ayını iple çeken kanallar yepyeni dizileriyle reyting yarışına girmek ve bu büyük pazardan en büyük payı kapabilmek için gün sayıyor. Kıvanç Tatlıtuğ'dan Hazal Kaya'ya, Murat Yıldırım'dan Fahriye Evcen'e kadar birçok ünlü yıldız yeni...
  2. Atv'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

Atv'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

atv yeni sezon dizileri 2013-2014 atv yeni sezon yeni sezon atv dizileri Sevgili melekler, tüm kanallar yeni sezon için hazırlıklarını yapmaya devam ederken bizler de merakla hangi programlarla karşılaşacağımızı merak ediyoruz. İşte televizyon yorumcusu Yüksel Aytuğ'un verdiği bilgilere göre atv kanalının yeni sezon dizileri.. Gürkan Uygun’dan Polisiye Dizi Süreç Film'in yapımcılığını...
  3. 2014 Ocak Ayında Yayına Girecek Olan Diziler

2014 Ocak Ayında Yayına Girecek Olan Diziler

2014 ocak ayı dizileri, 2014 yeni diziler, yeni başlayacak diziler 2014 Sevgili melekler, televizyon sektörüne dizi dayanmıyor. Yüksek bütçeler ve büyük umutlarla ekranlara getirilen pek çok dizi yayından kalktı. Bunların herhalde en akılda kalanı da Fatih dizisi. Televizyoın tarihinin en yüksek bütçeli dizisi olarak lanse edilen Fatih, Muhteşem Yüzyıl kadar başarılı olamadı ne yazıkki ve...
  4. Star Tv'nin Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

Star Tv'nin Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

star tv yeni sezon dizileri, star tv yeni dizileri, star tv Sevgili melekler, tüm kanallar yeni sezon için harıl harıl çalışırken, halkın büyük bir kesimine hitap eden çeşit çeşit dizileri ekrana getirmeye devam ediyorlar. İşte yeni sezonun başlamasıyla birlikte Star Tv kanalında izlemeye başlayacağımız yeniş sezon dizileri şöyle sıralanıyor... REAKSİYON Yeni sezonun en merakla...
  5. Kanal D Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

Kanal D Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

kanal d yeni sezon dizileri, kanal d yeni dizileri, kanal d 2014-2015 Sevgili melekler, yeni sezon için hazırlıklarına devam eden kanallardan Kanal D, iddialı dizilerle geliyor. Geçen sezonda reyting alamadığı için pek çok dizisini yayından çekmek zorunda kalan Kanal D, bu sene işi daha sıkı tutacak gibi görünüyor. Kurtlar Vadisi Pusu gibi fenomen bir diziyi transfer eden Kanal D,...

Sayfayı Paylaş