gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yeni Sezonun en güzel sandaletleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

en güzel sandeletler en güzel sandaletler sandaletler yeni sezon Güneş yüzünü göstermeye başladı.Sıcak günler yaklaşıyor.Şimdiden yaz sezonu açıldı.Bu demek oluyor ki alışveriş zamanı yaklaşıyor:DEeee artık yaz sezonu açıldığına göre eşlerimizi ve çocuklarımızı alıp güzel bir alışveriş yapabiliriz.
    Yaz aylarında bot veya çizmeyle gezecek değilsiniz ya; yeni ayakkabı almanız gerekicek:)Ben sizlere ayakkabı yerine çok güzel sandaletler tavsiye deceğim.Yazın sıcaklarında ayaklarımızı da düşünmek gerekiyor.O halde buyrunuz:ehi:

Bu modeli çok beğendim:)Hoş duruyor...

Altın rengine düşkün olan meleklerime tavsiyem kesinle bu model:ehi:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bu modelden var bende yaz gelsede giysek:)

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
Yeni Sezonun en güzel sandaletleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel sandalet modelleri

En güzel sandalet modelleri

en güzel sandaletler en güzel sandalet modelleri birkenstock sandalet Çizmeleri topukluları bir kenara attım ne zamandır..tercihimi babet ayakkabılardan yana kullanıyorum artık..ee ne de olsa hamilelik kolay iş değil..bütün yaz babetlerle geçecek değil heralde dolayısıyla havalar ısındıkça sandaletlerden daha idealini düşünemiyorum..
  2. yeni sezon sandalet modelleri

yeni sezon sandalet modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yeni sezon sandalet modelleri

Yeni sezon sandalet modelleri

yeni sezon sandaletler sandalet modelleri, 2011, modası, bayan sandalet modelleri burada sizleri bekler arkadaşlar Yeni sezonun bayan sandalet modasından, en şık olanları sizler için bu yazımızda topladık Melek'ler:)
  4. Sezonun En Şık Sandalet Modelleri 2012 Sizin İçin Seçtiklerimiz

Sezonun En Şık Sandalet Modelleri 2012 Sizin İçin Seçtiklerimiz

sandalet modelleri 2012 sandalet modelleri Sevgili melekler, yaz aylarının gelmesi en çok ayaklarımıza yarıyor herhalde :D:D Kış boyunca kalın çoraplar, çizmeler ve botlar içinde bunalan ve daralan ayaklarımız yaz gelince özgürlüklerine kavuşuyor :) Ortaya çıkmalarıyla bakımlarını da ihmal etmememiz gereken ayaklarımız yazın terlikler ve sandaletler içinde daha bir zarif görünüyorlar. İşte...
  5. Yeni Sezon Dekoratif Yastık Ve Kırlentlerle En Güzel Odalar

Yeni Sezon Dekoratif Yastık Ve Kırlentlerle En Güzel Odalar

Yeni Sezon Şık Kırlent Modelleri Basklı E Yeni Kırlentler Yeni Sezon Örgü Kırlent Modelleri Ev dekorasyonlarımızda kimi zaman kırlent ve yastıklardan sık sık yararlanma tercihinde bulunuruz. Bu dekorasyon değişimini gerçekleştirirken her sene yeni trend seçimlerde bulunarak odalarınızda harika görünümler yakalayabilirsiniz. Baskılı, örgülü, dekoratif görünümlü ya da farklı desenli kumaşlardan...

Sayfayı Paylaş