gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yeni sezonun şort kombinleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

şort kombinleri kot şort kombinleri converse kot tayt kışlık Şort giyinen var mı bilmyiorum ama bu kış hemen hemen çoğu bayanın üzerinde gördüm.Şort giyilmiş ve altına da tayt.Kışın soğuk olduğu için altına tayt yada kalın kilotlu çorapalr giyiliyor.Gerçektende çok hoş duruyor.
    Ama artık yaz ayları yavaş yavaş geldiğine göre sade giyilebilir.''Yok ben sade giymem'' diyorsanız o halde yazın sıcak oalcağı için ince kilotlu çorap giyebilirsiniz.İnce, desenli ve renkli çorapları tercih edin:ehi:

Yeni sezonun şort modelleri görücüye çıktı bile.Şort modellerini kombine edilmiş bir şekilde incelemeye ne dersiniz?O halde buyrunuz:)

Bu pembe olanına bayıldım.Gerçektende çok hoş duruyor:)

Bu kombinin şortu gerçektende çok güzel:)

Converse harika görünüyor...

Hepsi de birbirinden harika değil mi melekler???

Yeni sezonun şort kombinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kot Şort Kombinleri

Kot Şort Kombinleri

şort kombinleri kot şort kombinleri kot kışlık Kot Şort Kombinleri Artık biliyoruz ki bu yaz bacaklarda çıplaklık ön planda ve mini kot şortlar da çok moda. Bende bu modadan esinlenerek sizlerle kot şort kombinleri paylaşmak istedim. İşte buyrun kombinler...
  2. Mini şortlar ve kombinleri

Mini şortlar ve kombinleri

Genç kızlarımız için minicik şortlar ve kombinleri :)
  3. Yazlık şort kombinleri

Yazlık şort kombinleri

yazlık şort şort kombinleri yazlık şortlar modelleri tatil kombinleri Yazın belki en rahat alt giyim şort olabilir.Ama şahsen ben giymem.Yani çok güzel modeller var ama şort giymedim giymem de.Benim gibi giyinmeyenler olabilir ,giymeyi çok sevenler de olabilir.Ama şu da bir gerçek ki gerçekten de çok güzel modeller var;bakarmısınız şunlara ne kadar da güzeller.Bunları görünce...
  4. Kot Şort Nasıl Giyilir?

Kot Şort Nasıl Giyilir?

Şort denince akla ne kadar yaz mevsimi gelse de artık şortlar her mevsim giyilebiliyor. Özellikle genç bayanlar kışlık giyimlerin de oldukça sık kullandıkları kot şortlarını kalın opak çoraplar ile giyiyorlar. Malum artık havalar ısınmaya başladı hatta benim bulunduğum bölgede birçok kişi kısa kollu kıyafetler giymeye bile başladı... Kot şort modellerini genç kızlar da görmeye başladım bile.....
  5. Yeni sezon kışlık bayan kaban modelleri

Yeni sezon kışlık bayan kaban modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezi olan kaban modelleri, yeni sezon da tekrar yerini alarak farklı renk ve tasarımları ile bayanlara sunuluyor. Hemen hemen tüm giyim markalarının koleksiyonların da bulunan kaban modelleri farklı kumaş seçenekleri ile günlük ve özel günlere sizi hazırlıyor. Özellikle kaşe kaban modelleri soğuk geçen kış günlerin de sizi sıcak tutacak en iyi modeller arasın da ilk...

Sayfayı Paylaş