gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Sigara Yasağı Cezaları 2012

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sigara yasağı cezası sigara yasağı cezaları sigara yasağı cezaları 2012

Ne yalan söyleyeyim melekler, şu haberi keyifle sindire sindire yazıyorum doğrusu :D:D Evet, 2012 yılının sigara yasağı cezalarına zam gelmiş melekler :D:D Bu da demek oluyor ki kışın soğuğunda, yağmurda, karda, kapalı mekanların önünde titreye titreye sigara içen insanları daha kalabalık olarak görmeye devam edeceğiz. Temennimiz elbette ki bu illetten herkesin kurtulması. Ancak ne yazık ki bu pek mümkün gibi görünmüyor. Şimdi geçelim cezaların detaylarına..

İstanbul'da son 3 yılda 352 bin 478 iş yerinde tütün kullanımına ilişkin denetim yapan ekipler geçen sene 5 milyon 360 bin 782 liralık ceza uyguladı.Bu denetimleri gerçekleştiren 90 ekip 13 bin 860 iş yerinin uygun olmadığını tespit etti ve 9 bin 139 kişiye de ceza uygulandı.

2012 Sigara yasağı cezaları; kapalı alanda sigara içen kişilere 83, yere izmarit atan kişilere 30, ihlal tespit edilen işletmelere 1103 ile 5 bin 513 lira arasında, uyarı levhası bulundurmayan ya da uygun şekilde asmayan işletmelere 1358 lira olarak bu yıl için yeniden düzenlendi.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Her yerde sigara yasağını delik deşik ediyorlar.Çıldıracak gibi oluyorum .Neden denetim yapılmaz ki?

Yeni Sigara Yasağı Cezaları 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni sigara yasağı ve yurdum insanı :)

yeni sigara yasağı ve yurdum insanı :)

yeni yasaya karşısında yurdum insanını boş dururmu hemen çözüm üretmiş
  2. Sigara yasağına uymayanlara 15 bin 746 ytl ceza kesildi

Sigara yasağına uymayanlara 15 bin 746 ytl ceza kesildi

Kapalı Alanlarda Sigara İçmeyi Yasaklayan Kanun Uyarınca Tiryakiler 2 Ayda 15 Bin 747 YTL Ceza Ödedi. Kapalı alanlarda sigara içmeyi yasaklayan kanun uyarınca tiryakiler 2 ayda 15 bin 747 YTL ceza ödedi. Yılın ilk yarısında, diğer fiiller için de vatandaşa 12.3 milyar YTL ceza kesildi. Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürü Ömer Duman’dan alınan bilgiye göre, 19 Mayıs’ta...
  3. Sigara yasağına uymayanlara 15 bin 746 YTL ceza kesildi

Sigara yasağına uymayanlara 15 bin 746 YTL ceza kesildi

Kapalı alanlarda sigara içmeyi yasaklayan kanun uyarınca tiryakiler 2 ayda 15 bin 747 YTL ceza ödedi. Yılın ilk yarısında, diğer fiiller için de vatandaşa 12.3 milyar YTL ceza kesildi. Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürü Ömer Duman’dan alınan bilgiye göre, 19 Mayıs’ta yürürlüğe giren Tütün Mamullerinin Zararlarının Önlenmesine Dair Kanun uyarınca 19-31 Mayıs tarihleri arasında 3 bin...
  4. 2012 Trafik Cezaları yeni

2012 Trafik Cezaları yeni

arkadaşlarım 2012 yılında yeni trafik cezaları e tutarları ne şekilde değişti bilginiz var mı ?
  5. Yeni Sigara Yasağı 1 Ekim'de Başlıyor! İşte Yeni Yasaklar!

Yeni Sigara Yasağı 1 Ekim'de Başlıyor! İşte Yeni Yasaklar!

yeni sigara yasakları, açık havada sigara içmek, sigara yasağı 1 ekim Sevgili melekler, sigara tiryakilerin kötü, içmeyenlere harika bir haberimiz var. Dumansız hava sahası genişliyor ve açık havada sigara içmeye yasak geliyor. Yeni yasaklar 1 Ekim'den itibaren yürürlüğe girecek. İşte detaylar... Müezzinoğlu: "Açık havada sigara yasağı 1 Ekim’de başlıyor. Sigara paketi kararacak,...

Sayfayı Paylaş