gebe
  1. rüyanaz

rüyanaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yeni sigara yasağı ve yurdum insanı :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında rüyanaz tarafından paylaşıldı.

yeni yasaya karşısında yurdum insanını boş dururmu [​IMG] hemen çözüm üretmiş [​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeni sigara yasağı ve yurdum insanı :)
    valla ya zekılıge bakın..emegıne saglık..tıryakılık cok kotu bısey

yeni sigara yasağı ve yurdum insanı :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurdum İnsanı :)‏

Yurdum İnsanı :)‏

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yurdum İnsanı =)

Yurdum İnsanı =)

Kızlar hazır mısınız kahkaha tufanına :D:D İşte her karesinden gülücük fışkıran birbirinden eğlenceli yurdum insanı halleri :D:D
  3. Yeni Sigara Yasağı Cezaları 2012

Yeni Sigara Yasağı Cezaları 2012

sigara yasağı cezası sigara yasağı cezaları sigara yasağı cezaları 2012 Ne yalan söyleyeyim melekler, şu haberi keyifle sindire sindire yazıyorum doğrusu :D:D Evet, 2012 yılının sigara yasağı cezalarına zam gelmiş melekler :D:D Bu da demek oluyor ki kışın soğuğunda, yağmurda, karda, kapalı mekanların önünde titreye titreye sigara içen insanları daha kalabalık olarak görmeye devam edeceğiz....
  4. Yeni Sigara Yasağı 1 Ekim'de Başlıyor! İşte Yeni Yasaklar!

Yeni Sigara Yasağı 1 Ekim'de Başlıyor! İşte Yeni Yasaklar!

yeni sigara yasakları, açık havada sigara içmek, sigara yasağı 1 ekim Sevgili melekler, sigara tiryakilerin kötü, içmeyenlere harika bir haberimiz var. Dumansız hava sahası genişliyor ve açık havada sigara içmeye yasak geliyor. Yeni yasaklar 1 Ekim'den itibaren yürürlüğe girecek. İşte detaylar... Müezzinoğlu: "Açık havada sigara yasağı 1 Ekim’de başlıyor. Sigara paketi kararacak,...

Sayfayı Paylaş