gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yeni sismik gemide sona gelindi

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

MTA’nın yeni sismik gemi projesinde geri sayım başladı. Deniz alanlarındaki depremsellik faaliyetlerin yanı sıra hampetrol ve doğalgaz aramaları için MTA Genel Müdürlüğü tarafından tedariki öngörülen yeni sismik gemi için hazırlanarak DPT’ye sunulan projeyle ilgili nihai kararın, önümüzdeki günlerde alınması planlanıyor. Dış tedarik yoluyla alımı planlanan yeni sismik gemiyle ilgili hazırlanan projenin DPT tarafından onaylanmasından sonra, yeni gemi projesi MTA Gneel Müdürlüğünün 2008 yılı yatırım programına alınarak, alım yönünde önemli bir adım atılmış olacak.
    Yeni sismik gemi ile MTA Genel Müdürlüğü, denizlerde her türlü hammadde ve depremsellik araştırmasının yanısıra bu özellikteki bir gemi ile denizlerde kapsamlı bir karbonhidrat araştırması da yapabilecek.
    Üç boyutlu olarak arama ve inceleme çalışmalarına katkı sağlayacak yeni sismik geminin yurtdışından, ’uluslararası ihale’ yöntemiyle temin edilmesi planlanıyor.

Yeni sismik gemide sona gelindi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelde ye...

gelde ye...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yeni geldim

yeni geldim

slm bayanlar güzel paylaşımlar temennisiyle geldim.
  3. Sonu gemeyen kaynana gelin manileri

Sonu gemeyen kaynana gelin manileri

kaynana gelin manileri gelin manileri erkek komik kaynana Meleklerim dünya döndükce bu manilerin sonua gelecek gibi değil... Kananalar kaynanalık yaptıkca; gelinlerde gelin oldukca ne atışmalar biter nede bu tatlı maniler.... kaynana= Kayınnayım bakarım. Kız görmeye çıkarım Eğer kızı beğenirsem İki beşlü takarım. gelin= Herşeyi yaparsın kaynana Beşli takarsın kaynana Daha kırkım...
  4. Gelin Ayakkabilari - Yeni

Gelin Ayakkabilari - Yeni

Gelin Ayakkabisi, Gelin Ayakkabilari, Gelin Ayakkabisi 2011, Gelin Ayakkabi Modelleri 2011, gelin Ayakkabi Modelleri Selamlarrr.. ahanda buda sectiklerim Gelin Ayakkabilari.. Bu Interneti icat edene helal olsun yaa :D:D kendi Gelin ayakkabimi cekmeyi unutmusum - internet sagolsun buldum :D:D Haydin size iyi bakmalar melishler :6: Ayakkabi Modeli 1: Ayakkabi Modeli 2: Ayakkabi Modeli...

Sayfayı Paylaş