gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Yeni stand up uzmanı Piçoman Cemoş geliyor...

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

O geliyor perşembe geceleri artık onun gecesi herkesi komedi tufanına sürüklemeye herkesi eğlendirmeye geliyor. İlk ve tek Melekler Mekanı'nde gerçekleşiyor. Herkesi perşembe gece yarısından sonra Melekler mekanı chatta bekliyoruz. Bu kahkahayı kaçırmayın. Dikkat edin hiçbirşey eskisi gibi olmayacak.

Kalp rahatsızlığı olanlar kendilerine dikkat etsin. Etkilenmeye hazır mısınız?

Her şeye hazırlıklı olun artık perşembe geceleri uyuyamayacaksınız.
    Her perşembe yeni bölümleri ile Piçoman Cemoş
    'un tamamen kendine özgü ve tamamen gerçek hayattan anlattığı stand up showa sizleride bekliyoruz.

Biletlerinizi almayı unutmayın :D:D

2. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    piçomannn.............:hhh: Allah emii............

CeMoŞ ve GREY bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hay Allahım ya komedide harbiden sınır tanımıyorsunuz :) ee kimin izinden gidiyorlar, başları kim :):)

Ama güzel olmuş valla :D:D hahaha

GREY ve CeMoŞ bunu beğendi.
  5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kesinlikle perşembe akşamı çette olun diyorum:) Ben hala kendimi toplamış değilim.:D Kayışları kopartan, sizi sizden eden, gözlerinizden yaş akıtan bir şov yapıyor Piçomen Cemoş... :D:D:D:D Abartısız diyorum yok böyle birşey:D:D:D:D
    Canınız mı sıkkın, stresli misiniz? O halde perşembe gecesi kendinizden geçmeye hazır olun Melek'lerim:) Tonlarca para verip, gittiğiniz o şovlar yada tv den izlediğiniz komedi programları abartısız yanında hiç kalır :) Çünkü baştan sona doğaçlama ve tamamen gerçek hayattan kesintiler, hepsi sizleri bekliyor :D:D:D:D

Hamur gibi gevşemek istiyorsanız, perşembe gecesi chatbox da olun:D:D:D:D

Piçomen Cemoş iftiharla sunar...

hahaha hahaha hahaha hahaha

6. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    AAyyy yaaa ben gece giremiyorumm püffffff evdekilere uyku hapımı versem neeee ahahahaha

7. hazal gazel

hazal gazel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    kesin gelcem biletler bilet x temi satılıyo :D

8. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Biletleri şahsen ben satıyorum :D:D

CeMoŞ ve nese355 bunu beğendi.
  9. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    piçomen cemoş hahaha hahaha hahaha

CeMoŞ, GREY ve nese355 bunu beğendi.
  10. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Evet değerli MM ailesi halkı büyük gün geldi sonunda. Değerli ve yeni gözdemiz Piçoman Cemoş bu akşam MM chatbox'da sahne alıyor. Herkesin heyecanlı olduğu bu günde kahkahalarınıza hakim olamayacaksınız.

Bu akşam olanlar sadece bir sefer olacak ve kesinlikle tekrarı yapılmayacaktır. Programı eğlenceyi ve kahkahayı kaçırmayı göze alabiliyor musunuz?

Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak . Piçoman Cemoş'un entrika ve macera dolu serüvenlerini dinlemeye hazır mısınız? Elleriniz alkışlamaktan harab olacak, gülmekten kahkaha atmaktan gözleriniz sulanacak adeta ağlıyor duruma geleceksiniz.

Her şeye hazırlıklı mısınız ? Kalbi olanlar kalp ilacını fazladan aldılar mı ? Artık bu gece başlıyoruz sakın bir yere ayrılmayın. Perşembe(bugün) gece yarısından sonra hep birlikte chatbox'da buluşuyoruz. Dikkat edin böyle bir program daha önce görmediniz.

Menajer: *****
    Teknik Destek ve Gişe(bilet): GREY

Sadmin'e dip not: Sadmin'e beleş yazısı ***** ve Cemoş'un isteği ile tarafımca yazılmış ve yapılmıştır :D:D

Son düzenleme: 12 Mayıs 2011
    nese355, CeMoŞ ve ASİMELEK bunu beğendi.
  11. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Piçoman Cemoş'un maceraları herkesi bekleriZ :D:D

VİŞNE ve CeMoŞ bunu beğendi.
  12. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaaaaa ama ben yokum olmuyorum geceleri olamıyorum :uhu::uhu: bu güzeliimm showdan mahrum kalacağım gene:18:

13. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    affınıza sığınarak soruyorum PİÇOMAN ne yawww:çapkın:

14. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha yaa bu süperrr haber

VİŞNE ve GREY bunu beğendi.
Yeni stand up uzmanı Piçoman Cemoş geliyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni anne olanlara uzman tavsiyesi!

yeni anne olanlara uzman tavsiyesi!

Hastaneden taburcu olurken… • Hastaneden taburcu olurken K vitamini ve Hepatit B aşısının yapılıp yapılmadığını, tarama testlerinin alınıp alınmadığını ve kan gurubunu doktorunuza mutlaka sorun. Bebeğinizi emzirirken… • Bebeğinizi ilk 6 ay mutlaka anne sütüyle besleyin. • Bebeğinizi emzirmeden önce mutlaka ellerinizi yıkayın. • Bebeğinizi günde ortalama 8 kez emzirin. Geceleri de 2–3 kez...
  2. uzman

uzman

Rüyada bir uzman görmek ve ona bir isinizi havale etmek, ugradiginiz zor bir mesele karsisinda size yardim edecek bir arkadasiniza basvurup ondan fikir alacaginiza ve isinizi bu yolda yürütmege çalisacaginiza isarettir.
  3. Lerzan'dan yeni albüm geliyor

Lerzan'dan yeni albüm geliyor

şarkıcı Lerzan Mutlu çekimlerde ünlü şakıcı Madonna'nın mayosunu giymiş...... Bunu neden yaptı bilinmez..... MADONNA'NIN MAYOSUYLA BU POZU VERDİ ŞARKICI LERZAN MUTLU, PRODÜKTÖRLÜĞÜNÜ DE KENDİSİNİN YAPTIĞI 'ZİRVE' ADLI YENİ ALBÜMÜNÜN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ İÇİN OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ... Çekimler için İngiltere'ye gittiğini söyleyen Mutlu, Londra'da çekim yaptıkları platoda ABD'li ünlü şarkıcı...
  4. Sigaraya Yeni Zam Geliyor !

Sigaraya Yeni Zam Geliyor !

Bu konu sigaraya zam hazırlığı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sigaradan nefret eden bir insan olarak, sizlere bir müjdem var; sigaraya yeni bir zam geliyor :D:D Sigara içenlerin üzüleceği bu habere eminim içmeyenler çok sevinecek, tıpkı benim gibi :D:D İşte detaylar :D:D Hükümet sigaradan alınan nispi ÖTV'nin; maktu olarak uygulanmasını tartışıyor. Başbakan...
  5. Ata Demirer Yeniden Stand Up Yapacak!

Ata Demirer Yeniden Stand Up Yapacak!

ata demirer, ata demirer haberleri, ata demirer stand up Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta gösterime giren Eyvah Eyvah 3 filmi büyük ilgi gördü. Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın başrollerini paylaştığı filmin ardından Demirer stand up gösterilerine start vereceğini açıkladı. Ünlü komedyen, “Eyvah Eyvah’lara dalınca stand-up arka planda kaldı. Kendimi bir bacağım eksikmiş gibi hissediyorum....

Sayfayı Paylaş