gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Tanışma Yıldönümü Mesajları Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa

Tanışma yıldönümünü kutlamak isteyenler ve kutlayacak oalnlar, sizler için en güzel tanışma yıldönümü mesajlarını bu sayfamızda topluyor ve aşkınız daimi olsun diyoruz :)

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, Seni Seviyorum!

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehimizin hiç şarapsız kalmaması dileğimle.

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”.

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.. Seni seviyorum.

Zaman çok kısa, hiçbir zaman senin kalbini kırmamaya ve her zaman sevgi dolu olmaya söz veriyorum.

Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar Aşkım!

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.

Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

Yeni Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Bilinmeyen Mesajlar Kısa

Yeni Bilinmeyen Mesajlar Kısa

Bilinmeyen Mesajlar Bilinmeyen Mesajlar Kısa Misafirimiz istemiş, bizde misafirperverliğimizi gözterip bilinmeyen mesajları sizlerle de paylaşmak istedik Melek'ler. Hoş bu mesajları burada yayınladıktan sonra bilinmedikleri kalmıyor ama :D:D İğrenç bir espirimi oldu olsun banane yaa :A - Yeniden başlamak seninle yaşlanmak istiyorum bebeğim. - Gel yanıma usulca yaklaş bana sevgini anlat...
  2. Tanışma yıldönümü şiirleri

Tanışma yıldönümü şiirleri

Kızlar yarın tanışma yıldönümümüz bana tanışma yıldönümü şiirleri yazıları yada mesajları varsa lütfen gönderin çok özel olsun istiyorum :)
  3. En güzel tanışma yıldönümü şiirleri

En güzel tanışma yıldönümü şiirleri

tanışma yıldönümü mesajları tanışma yıldönümü şiir Tanışma yıldönümünü kutlayacak oaln melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızda en güzel tanışma yıldönümü şiirlerine yer veriyoruz arkadaşlarım :) Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”… Güneşin buz tuttuğu yerde...
  4. Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları İki gün sonra tanışma yıldönümümüzü kutlayacaz sizden bunun için Tanışma Yıldönümü Mesajları istiyorum hanımlar:)
  5. yeni yıl mesajları kısa kısa

yeni yıl mesajları kısa kısa

Yılbaşına az bir zaman kaldı ve pek çok üniversite arkadaşım uzakta. Onlara yılbaşı gecesi yollayabileceğim yeni yıl mesajları arıyorum ama kısa kısa ..Forumunuzda varmıdır ?

Sayfayı Paylaş