gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Yeni tarzı için vücudundaki tüyleri bile aldırdı.

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } "Yelpaze" adlı albümünde ilk kez R&B tarzını deneyen Emrah, yeni tarzı için vücudundaki tüyleri aldırdı. Ünlü şarkıcı, "Kim ne derse desin umurumda değil. Ben o tüyler olmadığı zaman kendimi daha iyi hissediyorum" dedi.

12.07.2008 10:36:51 ​

Yeni tarzı için vücudundaki tüyleri bile aldırdı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Vücudumuzdaki tüylerin jiletle alınması, onların daha gür çıkmalarına neden olur

'Vücudumuzdaki tüylerin jiletle alınması, onların daha gür çıkmalarına neden olur

tüylerin alınması jiletle tüy almak hamilelikte tüylerin alınması rüyada jiletle kesilmek rüyada tüylerini almak Tıraş edilmiş tüyler, kimi zaman ele daha gürmüş gibi gelir. Ama bunun nedeni, jiletle kesilmiş tüylerin uçlarının, jiletle kesilmemiş tüylerdeki gibi sivri değil de küt olmasıdır. Tüyler bir süre uzadıktan sonra, bu sertlik de ortadan kalkar. Öneri: Tüylerinizi...
  2. Kumrallar İçin Makyaj Tüyları

Kumrallar İçin Makyaj Tüyları

kumrallar, makyaj tüyoları, öneriler, tavsiyeler, dikkat edilmesi gerekenler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Makyaj yapmanın en önemli noktası kullanılan malzemelere rağmen yüzde hiç bir şey yokmuş hissi verebilmektir.Kumrallar için verebileceğimiz tüyolara gelince... Güzellik uzmanları, kumral bayanların karakteristik özelliklerini, kullanmaları ve...
  3. Acun Ilıcalı Yeni Survivor İçin Arayışlara Başladı Bile!

Acun Ilıcalı Yeni Survivor İçin Arayışlara Başladı Bile!

survivor, acun ılıcalı, yeni sezon, kimler yarışacak, yarışmacılar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı yeni Survivor yarışması için yarışmacı arayışlarına başladı bile! Konuk olarak katıldığı Yerden Yüksek programında gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı'ya teklif veren Ilıcalı,telefonla katıldığı Saba Tümer'in programında da Mustafa Topaloğlu'na...
  4. Türkücü Ceylan'ın Yeni Tarzı Punk!

Türkücü Ceylan'ın Yeni Tarzı Punk!

türkücü ceylan, küçük ceylan, ceylan yeni albümü Sevgili melekler, yıllar öncesinin Küçük Ceylan'ı türkücü Ceylan son albümünde büyük bir değişiklikle sevenleriyle buluşuyor. Yeni albümü "Bana Bir Şey Söyle" için "punk" tarzını seçen Ceylan yeni albümü için objektiflere poz verdi. “Bana Bir Şey Söyle ” adını verdiği yeni albümünü kendi kurduğu müzik şirketi Ceylan...
  5. İstenmeyen tüyler için öneriler

İstenmeyen tüyler için öneriler

Bayanların ve erkeklerin rahatsız olduğu durumlardan biridir tüyler.Geçmişten günümüze istenmeyen tüyler için bir çok yöntem uygulanmıştır ve hiç biri kesin sonuç vermemiştir.Hormonal bozukluğa bağlı olan tüylenmeniz varsa bu ancak tadevi ile mümkündür.Hormonal bozukluğun dışında istenmeyen tüyler geleneksel yöntemler ve günümüzdeki lazer tedavileriyle giderilebiliyor.Bu yöntemlere...

Sayfayı Paylaş