gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Tl Fontu indir

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yeni TL yazı fontu tl simgesi yazı fontu
    Hazırlanan özel programla TL’nin simgesi AltGr+T tuşlarına basıldığında çıkacak. Vatandaşlar yazı tipi ve uygulamalarına Merkez Bankası’nın sitesinden erişebilecek.
    Windows (Kurulum Yönergesi)
    MacOS (Kurulum Yönergesi)
    Pardus (Kurulum Yönergesi)
    Debian Linux (Kurulum Yönergesi)
    RedHat Linux (Kurulum Yönergesi)

Yeni Tl Fontu indir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 tl ye hamile kıyafetleri

5 tl ye hamile kıyafetleri

hamile kıayfetleri etekler elb pant hepsi 5 tlçok fazla kullanılmamıştır temiz dir yırtığı defosu yokmalResim Adı Arama KeyiDosya http://www.miskokulum.com/resim/hamile_elb.jpg Yüklediğiniz Resim um bu ür kıyafetler fazla giyilmiyor
  2. Bülent´in yeni prensi!

Bülent´in yeni prensi!

Melislerim ben bu kadini anlamiyorum ya hatta bayada bir sinir olmaya basliyorum artik. Bu tip erkeklerin ona asik olmadigini veya sevmedigini bilmiyor mu? anlamak mi istemiyorum? Gidip gidip genc oglanlarla beraber töbee agzimdan simdi kötü birsey cikacak...Beni yanlis anlamayin tabiki Bülent Ersoy´da sevicek sevilecek ama yasina uygun kendisiyle parasi icin beraber olmayan biriyle. Bu...
  3. 1 tl ye oriflame üyeleri arıyoruz

1 tl ye oriflame üyeleri arıyoruz

oriflame oriflame üyeleri :f040:bayanlar bu ay yani mart ayı oriflame üyeliği sadece mart ayı boyunca 1 tl ürünleri % 30 indirimli alıyorsunuz ister satış yapın ister kend ihtiyaçlarını çok ucuza alın ailenizin bütcesine katkıda bulunun. kozmetik kullanmıyrm demeyin sonuçda her evde şampuan duş jeli diş macunu el kremi sıvı sabun vb kullanılıyrdur bunlar temel ihtiyaç bunları marketten...
  4. T-boxda 1 TL ye Tişört kampanyası

T-boxda 1 TL ye Tişört kampanyası

1 tl tişört 1 tl ye tişört ye tişörtler kampanya, indirim, haberleri, tişört, fiyatları, t-box tişört indirimlerini buradan bulabilirsiniz T-boxda 1 TL ye tişört kampanyası başladı meleklerim hemde herkeze.. Yapılacak tek şey mağazaya geliyorsunuz 30 TL tutarında ürün alıyorsunuz ve tişörtünüze 1TL ile sahip oluyorsunuz:) Bence hemen 1TL kampanyasına Melekler..
  5. Yeni Tl Simgesi indir

Yeni Tl Simgesi indir

Bilgisayarıma yeni tlnin simgesini indirmek ve windows'da yeni TL simgesini kullanmak istiyorum bilgisayarıma nasıl indiririm.

Sayfayı Paylaş