gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yeni TL simgesi klavyede nasıl kullanılır ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeni TL simgesi klavyede nasıl kullanılır ? Evet bilenler varsa bilgi vermeye gelsin buraya:)

2. İLKYAZ

İLKYAZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Klavyede bile kullanılamıyor,hiç beğenmedim zaten :süpürge:

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    güzel soru :D:D yapabilen varsa banada sölesin :D:D

Yeni TL simgesi klavyede nasıl kullanılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Lirasının yeni simgesi

Türk Lirasının yeni simgesi

Türk Lirasının yeni simgesi ne oldu bana Türk Lirasının yeni simgesi hakkında lütfen haberin ayrıntılarını sunun hanımlar
  2. Yeni Tl Simgesi indir

Yeni Tl Simgesi indir

Bilgisayarıma yeni tlnin simgesini indirmek ve windows'da yeni TL simgesini kullanmak istiyorum bilgisayarıma nasıl indiririm.
  3. Yeni Tl Fontu indir

Yeni Tl Fontu indir

Yeni TL yazı fontu tl simgesi yazı fontu Hazırlanan özel programla TL’nin simgesi AltGr+T tuşlarına basıldığında çıkacak. Vatandaşlar yazı tipi ve uygulamalarına Merkez Bankası’nın sitesinden erişebilecek. Windows (Kurulum Yönergesi) MacOS (Kurulum Yönergesi) Pardus (Kurulum Yönergesi) Debian Linux (Kurulum Yönergesi) RedHat Linux (Kurulum Yönergesi)
  4. Yeni Türk Lirası Simgesi Artık Klavyelerde Olacak

Yeni Türk Lirası Simgesi Artık Klavyelerde Olacak

türk lirası simgesi klavyede türk lirası simgesi klavye kısayolu Sevgili melekler, Türk lirası simgesi bildiğiniz gibi klavyede henüz basamıyoruz ancak Windows 8'in gelmesiyle birlikte artık klavyelerde Türk lirası simgesi bulunacak. İşteTürk lirası simgesi klavye kısayolu bilgileri... Windows 8'de Türk Lirası'nın yeni TL simgesi de yer alıyor. Windows 8'in merakla beklenen RTM...
  5. İzmir'in Yeni Simgesi

İzmir'in Yeni Simgesi

Merhabalar arkadaşlar. Memeleketim caaanım İzmir'imin yeni simgesi olmaya aday bir yapıdan bahsedeceğim sizlere, Mistral İzmir. 33 İzmirli işadamının birleşerek yaptığı proje 48 katlı olacakmış ve içinde şehir insanının tüm ihtiyaçları ve ihtiyaçtan fazlası lükse dair her şey var. internet sitesinden kataloğuna göz attım da yok yok gerçekten. Ofis rezidans çarşı ve sosyal alanlar bir arada...

Sayfayı Paylaş