gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Trend Avizeler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Evinizde harikalar yaratmak için bu avizeler birebir diye düşünüyorum. Çok farklı şekillerde olan bu lambalar ile eviniz gerçekten çok daha dekoratif hale gelecektir. Bi evde sadece mobilya olunca eviniz güzel ama daha sade olacaktır bir eksiklik hissedeceksinizdir. Bu eksikliği bu dekoratif lambalar ile sağlayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Biz bayanlar bu tür şeylere çok önem veririz. Evimizin çok daha güzel olmasını isteriz bunun içinde elimizden geleni yaparız. Bende siz bayanları çok uğraştırmayıp sizler için en güzel avize örneklerini buldum sizler için sunuyorum Melekler. Ben bütün bu avizelere bayıldım diyebilirim. Umarım sizlerde beğenirsiniz Yorumlarınızı bekliyorum unutmadan..…

Bu avizenin beyaz duvarları olan beyaz mobilyası olan bir salonda çok daha hoş duracağını düşünüyorum.
    Bu avize örneğide farklı bir model sıradışı diyebilirm
    Rengiyle ve şekli ile gerçekten dikkat çekici bi avize çok hoşuma gitti

Böylesi şık bir mekanda böyle şık bir avize kullanılması mükemmel bir seçim.

Harika duruyor bu avizeler
    Sehpalar üzerinde veya yatak odasındaki komidinlerinizin üzerinde çok şık duracaklar

İlginç ve mükemmel bir model. Top şeklinde bunu yerde de kullanmanız evinizde farklılık yaratacak

sudembeyaz, $ul€ ve sılam_nisa bunu beğendi.
  2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi çok şık cnm emegine saglık

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

çok değişik ve güzel... emeğine sağlık kuzum

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Güzeller evet kızlar ama siz daha güzelsiniz tşk ettim ..

$ul€ bunu beğendi.
  5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Hepsi çok şık elifimmm emegine saglık

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

huh sensin güzel bi kere :D

ßeLeN bunu beğendi.
  7. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    harika bunlar tsk.

Yeni Trend Avizeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni trend kırmızı

Yeni trend kırmızı

Bu yaz kırmızı rengi pek çok göricez gibi geldi bana ..Yeni trend kırmızıı karşınızda kızlar.Kırmızı severlere duyrulur!!!
  2. Yeni Trend Uzun Etek

Yeni Trend Uzun Etek

uzun etek modelleri, uzun etek modelleri 2011, uzun etekler, uzun etek modası Bu sezon bileklere kadar uzanan etekleri sıklıkla göreceğiz. Özellikle Olivia Palermo’nun giydiği tarzda pilili olanlar çok moda. Bu sezon H&M’den benzer bir model aldım. Mango ve Zara’da da neon renklerde uzun tril tril etekler var.
  3. Yeni Trend Şezlong Modelleri

Yeni Trend Şezlong Modelleri

Yeni Trend Şezlong Modelleri, 2014 şezlong modelleri, yeni sezon şezlonglar Yazın simgesi olan şezlong mevsimi açılmış bulunmakta. Şezlong denildiğin de,herkesin aklına ilk gelen yer havuz başı ve deniz kenarıdır. Bu hayalin içinde de , güneşlenirken eliniz de bir kitap mutlaka vardır. Bu sebeple konfor, rahatlık ve görünüm çok önemli. Bahsettiğim şezlonglar, alışagelmiş , plastik ve ahşap...
  4. Yeni trend avizelerden seçmeler

Yeni trend avizelerden seçmeler

Dekorasyonda aydınlatma ünitelerinin ehemmiyeti büyüktür. Aydınlatmaları ile oda görünümlerinde daha ferah ve genişlik hissini yakalamak oldukça kolaydır. Bu nedenle kimi oda dekorasyonlarında aydınlatma modellerinden farklılıklar göze çarpabilmektedir. Çocuk odası aydınlatmaları, salon aydınlatmaları ya da yatak odası aydınlatmaları farklı tarzları ile odalarda aydınlık alan zenginlikleri...

Sayfayı Paylaş