gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni trend bluz moıdelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bluz modelleri, 2011, çiçekli, desenli, renkli, sade, şık, trendler burada arkadaşlar
    Yılın en yeni bluz trendlerini sizlerle bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. İster sade giyinin, ister desenli yada renkli, aradığınız bluz modeli huzurlarınızda!

:)))))))

SadmiN bunu beğendi.
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çook güzeller beğendim ben bunları :)

Yeni trend bluz moıdelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Sezon Bluz Modelleri

Yeni Sezon Bluz Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yeni sezon bluzlar.

Yeni sezon bluzlar.

Yaz gelsede giysek artık:D:D Umarım beğenmişsinizdir.
  3. Yeni trend bıyık kolyeler

Yeni trend bıyık kolyeler

bu konu;bıyık kolye modelleri,bıyık kolye tasarımı hakkında bilgi vermektedir. Sevgili hanımlar yalnış görmediniz,takı modasındaki yeni trend bıyıklı kolyeler.Bıyıklı kolye modelini magazin programını izlerken muhteşem yüzyılın vali beyi burak özçivitin sevgilisi,ceylan çapada gördüm.Biz kadınları anlamak gerçekten zor iş vesselam:D:D Bıyık kolye bana biraz itici geldi.Benim pek tarzım...
  4. Yeni Trend Şezlong Modelleri

Yeni Trend Şezlong Modelleri

Yeni Trend Şezlong Modelleri, 2014 şezlong modelleri, yeni sezon şezlonglar Yazın simgesi olan şezlong mevsimi açılmış bulunmakta. Şezlong denildiğin de,herkesin aklına ilk gelen yer havuz başı ve deniz kenarıdır. Bu hayalin içinde de , güneşlenirken eliniz de bir kitap mutlaka vardır. Bu sebeple konfor, rahatlık ve görünüm çok önemli. Bahsettiğim şezlonglar, alışagelmiş , plastik ve ahşap...

Sayfayı Paylaş