gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Trend Boncuklu Oje Modelleri

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

boncuklu oje modelleri, boncuklu ojeler, boncuklu oje desenleri Gün olmasın ki yeni bir oje trendi moda olmasın. Desenli ojeler, süet ojelerden sonra şimdide boncuklu oje modelleri bayanlar arasında oldukça trend haline geldi. Günlük hayatınız da çok kullanışlı olacağını düşünmüyorum ama gece davetlerin de özellikle abiye kıyafetleriniz ile birlikte çok hoş ve şık bir kombin olacaktır. Sizler için farklı oje rengi ve desenlerinden hoşlananlara özel olarak boncuklu oje modellerini paylaşıyoruz.

boncuklu oje (1).jpg boncuklu oje (2).jpg

BONCUKLU OJE DESENLERİ VE RENKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Seker var burda disi ayni böyle görünüyo valla canim cekti hahaha

*ESMERİM* bunu beğendi.
  3. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

hiç hos deil bence sevmedim

Yeni Trend Boncuklu Oje Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ojede Yeni Trend Siyah Boncuklu Tırnaklar

Ojede Yeni Trend Siyah Boncuklu Tırnaklar

trend oje 2011 2011 trend ojeler ojede son oje, oje renkleri, 2011 oje renkleri, siyah oje, siyah boncuklu oje, oje modası, oje markaları, Ojede yeni trend siyah boncuklu tırnaklar kızlar...Işıltılı ve pırıltılı kıyafetlerinizi tamamlamak için tırnaklarınızı siyah boncuklarla tamamlayabilirsiniz... Bu harika oje uygulamasını evinizde deneyin. 1. adım: İki kat siyah oje uygulayın....
  2. Manikürde Yeni Trend 3 Boyutlu Ojeler...Bayılacaksınız...

Manikürde Yeni Trend 3 Boyutlu Ojeler...Bayılacaksınız...

3 Boyutlu Ojeler Yeni Trend 3 Boyutlu Ojeler Kızlar ben buna bayıldım sizlerle de paylaşmak istedim...Bu 3 boyutlu ojeler bence şimdiye kadar en güzel şey...Hadi bayanlar denemesi sizden...Bu da titan ımın rengarenk desenli ojeleri..:) Manikürde Yeni Moda 3 Boyutlu Ojeler! Her şeyin 3 boyutlu olduğu günümüzde manikür concepti de değişti. İşte Ciate Caviar ojeler... Bu yeni manikür ve...
  3. Çeyizlik Boncuklu Yeni Patik Modelleri

Çeyizlik Boncuklu Yeni Patik Modelleri

2014 boncuklu patik modelleri, boncuklu patik örnekleri, 2014 patik modelleri Çeyiz sandıklarının demirbaş örgü modellerinden olan patik modelleri, boncuklu patik örnekleri ile ayrı bir şıklık kazanıyor. Özellikle ince ten çorapların üstün de çok kullanışlı olan boncuklu patikler ile ev gezmelerin de şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz. İster çeyizlik ister kendiniz için isterseniz de...
  4. Yeni Trend Şezlong Modelleri

Yeni Trend Şezlong Modelleri

Yeni Trend Şezlong Modelleri, 2014 şezlong modelleri, yeni sezon şezlonglar Yazın simgesi olan şezlong mevsimi açılmış bulunmakta. Şezlong denildiğin de,herkesin aklına ilk gelen yer havuz başı ve deniz kenarıdır. Bu hayalin içinde de , güneşlenirken eliniz de bir kitap mutlaka vardır. Bu sebeple konfor, rahatlık ve görünüm çok önemli. Bahsettiğim şezlonglar, alışagelmiş , plastik ve ahşap...
  5. Yeni Trend Örgü Desenli Ojeler

Yeni Trend Örgü Desenli Ojeler

Bayanlar için el ve tırnak bakımı oldukça büyük önem taşır. İlk bakış da dikkati çeken tırnaklar, farklı renk oje ve desenli oje renkleri ile oldukça ilgi görüyor. Eskiden genellikle giyilen kıyafet ve yapılan makyaja göre sürülen oje renkleri, günümüz de oldukça büyük bir gelişim göstererek farklı renk ve desenlerle bayanların tırnaklarını süslüyor. Özellikel süslü ve desenli ojeler dikkat...

Sayfayı Paylaş