gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Trend Domuz Gribi Modası

Konu, 'Çöplük' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Ortalığa çığ gibi düşen domuz gribi şimdi ise yeni bir bomba,güzel bir trendle karşınızda korunmak için hiç endişelenmeyin güzel güzel domuz gribi modasına uyunnn :amigo:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    :hhh: :hhh: ya komik ama diger yandanda üzücü bi durum :(

insallah dünya artik kurtulur su iletten ):

paylasim icin tskler cnm

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Harika yaa insanların aklı nelere de çalışıo :)

4. herşeyimsin

herşeyimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    şimdii de domuz gribi moda yahuu

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Her modaya bir trend uygularız yani :D

6. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    başlı başına grip modaydı zaten yaa

Yeni Trend Domuz Gribi Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. domuz gribi

domuz gribi

bugünlerin en önemli konularından bir tanesi domuz gribi ve domuz gribi aşısı olduğunu hepimiz biliyoruz meleklerim...malesef bu hastalık türkiyemizin çoğu il ve ilçesinde de saptanmıştır..domuz gribi aşısı konusunda çeşitli söylentiler var..siz ne düşünüyorsunuz bu konuda??aşıyı yaptırır mısınız??paylaşımlarınızı bekliyoruz... teşekkürler
  2. Domuz Gribi

Domuz Gribi

Merhaba arkadaşlar,bana gelen bir maili sizinle paylaşmaka istedim.. > > DOMUZ GRİBİ 'nden korunmanın basit yolları‏ > > > > Dr.Vinay Goyal: Yoğun bakım ve Tiroit > > uzmanıdır. MBBS, DRM DNB. / 20 yıldan fazla klinik > > tecrübesi vardır. > > > > Mikrobun vücuda giriş noktaları yalnızca burun > > delikleri, ağız ve boğaz yoluyla olmaktadır....
  3. Domuz gribi

Domuz gribi

Herkese merhaba, arkadaşlar ben domuz gribine fena halde kafayı taktım.Çocuklarıma hergün elma-havuç suyu sıkıyorum ve ceviz-badem-fındık yedirmeye gayret ediyorum.Kırmızı et ve bakliyatta çok önemli bağışıklık sistemi için diye söyleniyor,sofradan eksik etmemeye çalışıyorum.sizlerlede paylaşmak istedim.Aman dikkat..........
  4. Yeni Trend Kot Tayt Modası

Yeni Trend Kot Tayt Modası

2014 kot tayt modelleri, 2014 tayt modelleri, 2014 tayt modası Uzun bir süredir devam eden tayt modası artık insana gına getirmişken devreye kot tayt modelleri girerek içimize biraz ferahlık verdi:D:D Heryerde artık görmeye alıştığımız özellikle siyah tayt modellerinden bıkanları sevindiren bu haberin ardından bayanların ve erkeklerin vazgeçilmezi jeans modasına yeni bir soluk getiren kot...
  5. Yeni Trend Ters Kıyafet Giyme Modası

Yeni Trend Ters Kıyafet Giyme Modası

Her geçen yeni gün de moda dünyasına farklı trendler oluşarak bayanlara sunuluyor. Şimdi ki moda trendini görünce belki de asla bu modaya uymam diyebilirsiniz. Gerçeği söylemek gerekirse evet bende buna cesaret edemem:D:D Yeni moda trendi kıyafetleri ters giyme trendi diyebilirim. Özellikle gömlekler de daha çok gündeme gelen ters giyim, farkındalık yaratmak isteyen bayanların yeni gözdesi...

Sayfayı Paylaş