gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yeni trend fularlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Kış aylarında herkezde atkı yerine en çok fular gördüm.Hepside birbirinden şık ve güzeldi.Ama kışın taktıklarınız artık kış aylarında kalacak.Çünkü yepyeni birbirinden harika fularlar bu yaza damgasını vuracak:)

Bunların ikisine de bayıldımm:):):)

Erkekleride unutmadık canım:)Sevdiğinize veya eşinize hediye için güzel bir tavsiye benden size:ehi:

İkiside harikaa:)

Sizin tercihiniz hangisi???

Yeni trend fularlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni trend kombinler..

yeni trend kombinler..

trend kombinler yeni trend ben hiç bu kadar uyumlu giyinmedim tarzımda hep bi aykırılık olmuştur inkar edemem :) ama bu tarzımı seviyorum
  2. hamile bayanlar yeni trend......:)))))))

hamile bayanlar yeni trend......:)))))))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yeni Trend: Dağınık Saç!!!!

Yeni Trend: Dağınık Saç!!!!

Dağınık Saç Dağınık Modeller Saçlarınızı yapmaktan sıkıldınız mı? Amannn koyverin gitsin hem baksanıza yeni trend dağınık saçlar hatta yataktan kalktığınız gibi kalkın gidin kimse tuhaf tuhaf bakmayacaktır sizlere :::D:D Saçları dağıttık mı üstüne de topuz yaptıkmı bu da dağınık topuz oluyo :D:D işte Dağınık topuz modası | Melekler Mekânı ... Dağnık Saç Modelleri... Saçınızı yapmak için...
  4. Yeni Trend Renkli Saçlar

Yeni Trend Renkli Saçlar

Son zamanlar da günlük hayatımız da bile karşımıza çıkan özellikle genç kızlar arasın da oldukça benimsenen renkli saç modelleri hızla yayılmaya başladı. Birazdan sizler ile paylaşacağım renkli saç modellerini gördüğünüz de eminim ki çok farklı ve tuhaf gelecektir. Ama inanın bu saçları tercih eden ve çok severek kullanan birçok bayan bulunmakta:) Oldukça dikkat çekici olan renkli saç...

Sayfayı Paylaş