gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Trend Kelebek Gözlük Modası 2012

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kelebek gözlük modelleri kelebek gözlük tom ford kelebek gözlük

Sevgli melekler, kelebek gözlük 1960lı yıllarda moda olan ve yaygınlaşan kelebek biçimli camlardan yapılmış güneş ve numaralı gözlükleriydi. Daha ziyade siyah olarak kullanılan numaralı kelebek gözlükleri yanında her renkte kelebek güneş gözlüğü kullanılırdı. Merhum Aysel Gürel 'in de sıklıkla tercih ettiği kelebek gözlük bugünlerde yine revaçta. Bu modanın en güzel örneklerini veren Tom Ford markasından kelebek gözlük modelleri ile karşınızdayız...:)

Yeni Trend Kelebek Gözlük Modası 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş Gözlükleri 2012 modası kızlar

Güneş Gözlükleri 2012 modası kızlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yeni Trend Domuz Gribi Modası

Yeni Trend Domuz Gribi Modası

Ortalığa çığ gibi düşen domuz gribi şimdi ise yeni bir bomba,güzel bir trendle karşınızda korunmak için hiç endişelenmeyin güzel güzel domuz gribi modasına uyunnn :amigo:
  3. Parti çantalarında yeni trendler 2012

Parti çantalarında yeni trendler 2012

Parti çantaları 2012 yılına özel olarak üretilen modelleri ile gerçekten harika şekillerde ortaya çıkartılıyor. Katılacağınız partilerde en büyük yardımcılarınızdan olabilecek yeni trend parti çantaları, görünümleri ile sizlere büyük kazançlar sağlayacaklar.
  4. Kelebek Gözlük Modası başlamış öyle mi?

Kelebek Gözlük Modası başlamış öyle mi?

Kız arkadaşımda gördüm bir gözlük takmıştı pembeydi ve kelebek şeklindeydi bu da ne eski moda çocuk gözlüğü gibi dedim bana güldü ay bu yılın modası olmuş dedi bu doğru mu Kelebek Gözlük Modası başlamış öyle mi? Kelebek Gözlük Modası varsa bana da bir kaç Kelebek Gözlük modeli sunarsanız sevinirim:)=
  5. Yeni Trend Kot Tayt Modası

Yeni Trend Kot Tayt Modası

2014 kot tayt modelleri, 2014 tayt modelleri, 2014 tayt modası Uzun bir süredir devam eden tayt modası artık insana gına getirmişken devreye kot tayt modelleri girerek içimize biraz ferahlık verdi:D:D Heryerde artık görmeye alıştığımız özellikle siyah tayt modellerinden bıkanları sevindiren bu haberin ardından bayanların ve erkeklerin vazgeçilmezi jeans modasına yeni bir soluk getiren kot...

Sayfayı Paylaş