gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Yeni Trend Kemerler!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Yeni Trend Kemerler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni moda kemer bağlama

Yeni moda kemer bağlama

kemer bağlama şekilleri bağlamalı kemer modelleri bağlamalı bağlama baglama Kemeri deliğinden geçirip aşağı doğru bağlamışlar bloggerlerin bu yeni buluşu pek bi değşik..:)
  2. Yeni trend kırmızı

Yeni trend kırmızı

Bu yaz kırmızı rengi pek çok göricez gibi geldi bana ..Yeni trend kırmızıı karşınızda kızlar.Kırmızı severlere duyrulur!!!
  3. Yeni Trend Uzun Etek

Yeni Trend Uzun Etek

uzun etek modelleri, uzun etek modelleri 2011, uzun etekler, uzun etek modası Bu sezon bileklere kadar uzanan etekleri sıklıkla göreceğiz. Özellikle Olivia Palermo’nun giydiği tarzda pilili olanlar çok moda. Bu sezon H&M’den benzer bir model aldım. Mango ve Zara’da da neon renklerde uzun tril tril etekler var.
  4. Yeni trend: ŞAL

Yeni trend: ŞAL

Selam melekleer :) Çoğunuzun da bildiği gibi tesettür modasında artık şallar çok önemli bir konuma sahip. Ben de bir kaç senedir kapalıyım ama gezmediğim alışveriş merkezi kalmadı şu şallar için, resmen bağımlı oldum :D Alışveriş merkezi derken sadece kapalı alanlardan bahsetmiyorum mesela Fatih de bir alışveriş merkezi bence :) Neyse gelelim asıl konuya. Ben gezdim gezdim bazen aldım bazen...

Sayfayı Paylaş