gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Yeni trend kırmızı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Bu yaz kırmızı rengi pek çok göricez gibi geldi bana ..Yeni trend kırmızıı karşınızda kızlar.Kırmızı severlere duyrulur!!! [​IMG]

2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    kırmızı rengini giymek gerçekten cesaret istiyor çünkü çok göze batar ama yinede güzel bi renk giymeye değer emeğine sağlık canım :)

Young bride bunu beğendi.
  3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    oh oh kirmizi sana cok yakisiyorr.:D
    Emegine saglik cnm ;)

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Kırmızı bir trençkotum var ve birde kırmızı çanta... altınada kırmızı bir gladyatör sandaletim =))) yani kırmızı=$ul€ :D:D

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

heemen bunu alıyorum çok begendım

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Al şekerim tükkan senin :deli:

Yeni trend kırmızı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni trend fularlar

Yeni trend fularlar

Kış aylarında herkezde atkı yerine en çok fular gördüm.Hepside birbirinden şık ve güzeldi.Ama kışın taktıklarınız artık kış aylarında kalacak.Çünkü yepyeni birbirinden harika fularlar bu yaza damgasını vuracak:) Bunların ikisine de bayıldımm:):):) Erkekleride unutmadık canım:)Sevdiğinize veya eşinize hediye için güzel bir tavsiye benden size:ehi: İkiside...
  2. Yeni Trend Avizeler

Yeni Trend Avizeler

Evinizde harikalar yaratmak için bu avizeler birebir diye düşünüyorum. Çok farklı şekillerde olan bu lambalar ile eviniz gerçekten çok daha dekoratif hale gelecektir. Bi evde sadece mobilya olunca eviniz güzel ama daha sade olacaktır bir eksiklik hissedeceksinizdir. Bu eksikliği bu dekoratif lambalar ile sağlayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Biz bayanlar bu tür şeylere çok önem veririz....
  3. Yeni Trend Uzun Etek

Yeni Trend Uzun Etek

uzun etek modelleri, uzun etek modelleri 2011, uzun etekler, uzun etek modası Bu sezon bileklere kadar uzanan etekleri sıklıkla göreceğiz. Özellikle Olivia Palermo’nun giydiği tarzda pilili olanlar çok moda. Bu sezon H&M’den benzer bir model aldım. Mango ve Zara’da da neon renklerde uzun tril tril etekler var.
  4. Yeni trend: ŞAL

Yeni trend: ŞAL

Selam melekleer :) Çoğunuzun da bildiği gibi tesettür modasında artık şallar çok önemli bir konuma sahip. Ben de bir kaç senedir kapalıyım ama gezmediğim alışveriş merkezi kalmadı şu şallar için, resmen bağımlı oldum :D Alışveriş merkezi derken sadece kapalı alanlardan bahsetmiyorum mesela Fatih de bir alışveriş merkezi bence :) Neyse gelelim asıl konuya. Ben gezdim gezdim bazen aldım bazen...

Sayfayı Paylaş