gebe
  1. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

yeni trend kombinler..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında papatya57 tarafından paylaşıldı.

trend kombinler yeni trend
    ben hiç bu kadar uyumlu giyinmedim tarzımda hep bi aykırılık
    olmuştur inkar edemem :) ama bu tarzımı seviyorum

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Bak bunu çok beğendim tam istediğim gibi salaş yani serbset özgürce:DEmeğine sağlık.Kombinleri yapan kişi çok uğraşmış belli çok güzel yapmışş:D

yeni trend kombinler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni kombinler

yeni kombinler

kombinler yeni kombinler en yeni sizden gelen sizden gelenler kombin Yepyeni birbirinden şık sizler için hazırlanılmış bu kombinleri çok beğeneceksiniz.
  2. Yeni trend kırmızı

Yeni trend kırmızı

Bu yaz kırmızı rengi pek çok göricez gibi geldi bana ..Yeni trend kırmızıı karşınızda kızlar.Kırmızı severlere duyrulur!!!
  3. Yeni Trend Uzun Etek

Yeni Trend Uzun Etek

uzun etek modelleri, uzun etek modelleri 2011, uzun etekler, uzun etek modası Bu sezon bileklere kadar uzanan etekleri sıklıkla göreceğiz. Özellikle Olivia Palermo’nun giydiği tarzda pilili olanlar çok moda. Bu sezon H&M’den benzer bir model aldım. Mango ve Zara’da da neon renklerde uzun tril tril etekler var.
  4. Yeni trend: ŞAL

Yeni trend: ŞAL

Selam melekleer :) Çoğunuzun da bildiği gibi tesettür modasında artık şallar çok önemli bir konuma sahip. Ben de bir kaç senedir kapalıyım ama gezmediğim alışveriş merkezi kalmadı şu şallar için, resmen bağımlı oldum :D Alışveriş merkezi derken sadece kapalı alanlardan bahsetmiyorum mesela Fatih de bir alışveriş merkezi bence :) Neyse gelelim asıl konuya. Ben gezdim gezdim bazen aldım bazen...

Sayfayı Paylaş