gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Trend Kulak Kepçesi Küpesi

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kulak kepçesi küpesi, küpe çeşitleri, değişik küpeler
    Sevgili melekler, gün geçmiyorki yeni bir moda akımı etkisini göstermesin. Son zamanların yeni modası da kulak kepçesi küpeleri. Orjinallikten ve farklılıktan hoşlananların takipettikleri bu yeni trentte küpe kulak kepçesini tamamıyla sarıyor. Moda dilinde "ear cuff" yani "kulak kelepçesi" anlamına gelen bu küpeler yeni ve orijinal bir aksesuar trendinin başlangıcı oldu. Bayanların giysilerini tamamlayan, vazgeçilmez, şıklığa şıklık katan aksesuarlara böylece bir yenisi daha eklenmiş oldu.

kulak-kepcesi-kupesi.jpg

2. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bundan hemen almalıyız benceee :D

Yeni Trend Kulak Kepçesi Küpesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mobilyada Yeni Trend

Mobilyada Yeni Trend

mobilyada yeni trendler yeni trent mobilyalar trend mobilya son trend mobilyalar Artık bir masanın yalnızca masa olduğu dönemler geride kaldı. Yeni nesil tasarımlarda masalar kendiliğinden ışık saçıyor, koltuklar müzik çalıyor ve lavaboların içerisinde balıklar yüzüyor. İster Avrupa, ister Amerika, ister Japonya. Son dönemlerde kapılarını açan uluslararası mobilya fuarlarında gözlemlenen...
  2. İç Dekorasyonda Yeni Trendler

İç Dekorasyonda Yeni Trendler

dekorasyonda son trendler dekorasyonda yeni trendler 2011'e girdik gireli gerek kıyafet gerek dekorasyon olsun trenler bir hayli değişti ve güzelleşti. Şimdi sizlere 2011 iç dekorasyon yeni trendlerinden bir kaç örnek sunacağım meleklerim. Özellikle kanepelerdeki faklılıklar gözlerden kaçmayacak kadar belirgin öyle değil mi?
  3. Yeni trend: ŞAL

Yeni trend: ŞAL

Selam melekleer :) Çoğunuzun da bildiği gibi tesettür modasında artık şallar çok önemli bir konuma sahip. Ben de bir kaç senedir kapalıyım ama gezmediğim alışveriş merkezi kalmadı şu şallar için, resmen bağımlı oldum :D Alışveriş merkezi derken sadece kapalı alanlardan bahsetmiyorum mesela Fatih de bir alışveriş merkezi bence :) Neyse gelelim asıl konuya. Ben gezdim gezdim bazen aldım bazen...

Sayfayı Paylaş