gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Trend Tasma Kolye Modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tasma kolye modelleri, tasma kolye tasarımları, kolye modelleri 2015 Bayanların aksesuara olan düşkünlüğü malum... İmitasyon, altın, gümüş gibi takılarla kıyafetler kombine edilerek takılar aksesuar olarak tercih edilir. Son zamanlar da araların da birçok ünlünün de bulunduğu ve kolye modellerin de yeni bir trend olan tasma kolye modellerini bayanlar çok sevdi. Farklı renk v etasarımlardan oluşan tasma kolye modelleri ve kombinlerini sizler için paylaşıyoruz.
    tasma kolye (1).jpg tasma kolye (1).png tasma kolye (2).jpg tasma kolye (3).jpg tasma kolye (4).jpg tasma kolye (5).jpg tasma kolye (6).jpg tasma kolye (7).jpg tasma kolye (8).jpg tasma kolye (9).jpg tasma kolye (10).jpg tasma kolye (11).jpg tasma kolye (12).jpg tasma kolye (13).jpg tasma kolye (14).jpg tasma kolye (15).jpg tasma kolye (16).jpg tasma kolye (17).jpg tasma kolye (18).jpg tasma kolye (19).jpg

Elmira Ülger bunu beğendi.
  2. nilay_aydin

nilay_aydin Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    bunlara bayıldım, gömlekle çok hoş durmuş

Yeni Trend Tasma Kolye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En yeni Kolye Modelleri

En yeni Kolye Modelleri

En güzel en zarif ve en şık kolye modelleri hepside birbirinden güzeller.
  2. Yeni trend bıyık kolyeler

Yeni trend bıyık kolyeler

bu konu;bıyık kolye modelleri,bıyık kolye tasarımı hakkında bilgi vermektedir. Sevgili hanımlar yalnış görmediniz,takı modasındaki yeni trend bıyıklı kolyeler.Bıyıklı kolye modelini magazin programını izlerken muhteşem yüzyılın vali beyi burak özçivitin sevgilisi,ceylan çapada gördüm.Biz kadınları anlamak gerçekten zor iş vesselam:D:D Bıyık kolye bana biraz itici geldi.Benim pek tarzım...
  3. Yeni Trend Şahmaran Bileklik Modelleri

Yeni Trend Şahmaran Bileklik Modelleri

şahmaran bileklik, şahmaran bileklik modelleri, şahmaran altın bileklik Bayanların takıya olan düşkünlüğünü bilmeyen yoktur. Kıyafetlere göre farklı renk ve tasarımlar ile bayanlarla buluşan takılar, imitasyon ve altın takılar ile şık kombinler yaratıyor. Son zamanlar da takı trendlerine bir yenisi daha eklenerek şahmaran bileklik modelleri bayanların yeni gözdesi haline geldi. İmitasyon ve...
  4. Yeni Trend Şezlong Modelleri

Yeni Trend Şezlong Modelleri

Yeni Trend Şezlong Modelleri, 2014 şezlong modelleri, yeni sezon şezlonglar Yazın simgesi olan şezlong mevsimi açılmış bulunmakta. Şezlong denildiğin de,herkesin aklına ilk gelen yer havuz başı ve deniz kenarıdır. Bu hayalin içinde de , güneşlenirken eliniz de bir kitap mutlaka vardır. Bu sebeple konfor, rahatlık ve görünüm çok önemli. Bahsettiğim şezlonglar, alışagelmiş , plastik ve ahşap...
  5. Örgüden çok şık kolye modelleri

Örgüden çok şık kolye modelleri

Bayanların olmazsa olmaz aksesuarı olan takı lar hem kıyafetlere hemde görünüme şıklık katıyor.Bazen kıyafetlerimize uygun aksesuarlar bulamayabiliyoruz.Maheretli hanımlar bunun da çözümünü bulmuş örgüden çok şık aksesuarlar tasarlamış.Biz örgüden aksesuarlardan biri olan kolye modellerini sizler için araştırdık.Rengarenk iplerle ya da tek renk ile çeşit çeşit kolye modellerini görünce çok...

Sayfayı Paylaş