gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Trend Uzun Etek

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

uzun etek modelleri, uzun etek modelleri 2011, uzun etekler, uzun etek modası Bu sezon bileklere kadar uzanan etekleri sıklıkla göreceğiz. Özellikle Olivia Palermo’nun giydiği tarzda pilili olanlar çok moda. Bu sezon H&M’den benzer bir model aldım. Mango ve Zara’da da neon renklerde uzun tril tril etekler var.

FairyTale ve 'tuğçe' bunu beğendi.
  2. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    uzun eteği geçen yazda sıklıkla görüyorduk ama belini kafamıza kadar çekmesek daha güzel hahaha:p

asiruki bunu beğendi.
Yeni Trend Uzun Etek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun Etekler...

Uzun Etekler...

en güzel uzun etekler uzun etekler spor uzunetekler Ben kısa etek giymeyi pek sevmiyorum uzun eteğin içinde daha rahat ediyorum ve daha huzurlu oluyorum diyenler :) Bu etekler tam size göre.
  2. Uzun Etek Modelleri.........

Uzun Etek Modelleri.........

Uzun etek modelleri etek modelleri - En güzel etekleri bu konumuzdan sizlere veriyoruz arkadaşlarım. Benim gibi uzun etek sevenler internet ortamından ve standart vücut ölçülerine sahip olanlar internetten satın alabilirler. Onun yerine ölçüleri sürekli değişen arkadaşlarımızın mutlak suretle giyerek ve deneyerek almaları gerekiyor. Tesettür olarak uzun etek modelleri almak istiyorsanız bu...
  3. Uzun etek modelleri

Uzun etek modelleri

uzun etek modelleri uzun etekler etek çan modelleri 2010
  4. Ev Dekorasyonunda Yeni Trend Uzun Parkeler

Ev Dekorasyonunda Yeni Trend Uzun Parkeler

uzun parke parke çeşitleri Sevgili melekler, evimizi baştan aşağı dekore etmeyi kafamıza koyduğumuzda ilk iş olarak parkelerden başlarız. Eğer siz de böyle bir niyetle işe kalkıştıysanız ve parke çeşitleri içinde seçim yapmakta zorlanıyorsanız size uzun parke kullanmanızı tavsiye edebiliriz. :) Danimarkalı Dinesen firması Avrupa'nın en iyi ormanlarında yetişen 80-200 yaşlarındaki...
  5. Yeni Trend Alarmı Peplum Ve Balık Etek Birleşimi: Fluted Etekler....

Yeni Trend Alarmı Peplum Ve Balık Etek Birleşimi: Fluted Etekler....

Fluted Etek Modelleri Fluted Etek Modası İşte yeni trendin adını merak ediyorsanız Fluted Etek....Peplum etek ve Balık etek tarzı giymeyi sevenler şimdi ikisini birarada bulabilecekleri bir etek tasarlandı adı fluted etek... Peplum ve balık etek birleşimi: Fluted skirts Moda takipçileri için yepyeni bir modeli araştırdık; fluted skirts... Üst kısmı bedeni saran, etek uçlarına doğru...

Sayfayı Paylaş