gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yeni Trendde KaLp FigürLeri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

kalp figürleri kalp figürü
    Geçtiğimiz yaz sezonu yıldız desenleri ve figürlerini tüm kıyafet ve aksesuarlarda gördük. 2009 Yaz sezonunda da kalp desenli elbiseler ve aksesuarlar göreceğiz. Birkaç ay önce Victori Beckham’ı Marc Jacobs’un kalp desenli elbisesiyle gördük. Daha sonra Versace reklamlarında Kate Moss karşımıza çıktı. Diğer elbise ise Asos mağzasının bu sezon elbiselerinden. Yani anlaşılan geçtiğimiz yaz ki yıldızlar kalplerle yer değiştiriyor [​IMG]

[​IMG]Resmi orjinal boyutunda görmek için buraya tıklayınız.

Yeni Trendde KaLp FigürLeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni makyaj trendleri...

Yeni makyaj trendleri...

makyaj trendleri yeni makyaj trendleri Kış bitmek üzere, bu da demektir ki yeni bir görünüme kavuşmanın vakti geldi... 2008'in trendy renkleri çoktan belli oldu. Şimdi sıra uygulamada... Hangi renkleri kimler kullanmalı, nasıl ürünler tercih etmeli, cilt tipinize uygun ton hangisi? Sizin de bu tarz sorularınız varsa, sayfalarda ilerlemeye devam edin! İşte size 2008'in trend ipuçları......
  2. 2009'un En yeni makyaj trendleri

2009'un En yeni makyaj trendleri

2009 makyaj oyunları en yeni makyaj ürünleri Makyajınız görünüşünüzü, ifadenizi, stilinizi belirler. İyi bir makyaj her şeydir. Değişimdir, fark edilmektir. İyi bir makyajın ve bakımın ip uçlarından, püf noktalarından haberdar olun! Evet sevgili arkadaşlarım 2009 yılına ait en iyi en yeni makyaj trendleri burada Maybelline'den 2 Yeni Ürün...
  3. kalp tehditi=yeme alışkanlığı

kalp tehditi=yeme alışkanlığı

Yemek alışkanlığı kalbi tehdit ediyor Türk Kardiyoloji Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Ömer Kozan, “Annelerimizden, büyük annelerimizden kalma yemek alışkanlığı keşke devam etseydi; o yemek alışkanlığı çok sağlıklıklıydı” dedi. Türk Kardiyoloji Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Ömer Kozan, Türk toplumunda kalp hastalığının yaygın olduğunu ve genç yaşta görüldüğünü ifade ederek, her...
  4. Yeni kuyruklu abiye elbise trendleri

Yeni kuyruklu abiye elbise trendleri

yeni kuyruklu abiye elbise modelleri trendleri modası burada arkadaşlar. 2012 modası trendleri arasında yer alan kuyruklu modasından sizler için, daha önce 2012 kuyruklu gelinlik modellerini bir araya getirmiştik. Şimdi de yeni kuyruklu abiye elbise modelleri trendlerini sizlerin beğenisine sunmak istiyor ve yılın en güzel abiye elbise modelleri bu sayfamızda sizlerin beğenisine gelsin diyoruz...
  5. Yeni Banyo Dekorasyonu trendlerinden örnekler istiyorum

Yeni Banyo Dekorasyonu trendlerinden örnekler istiyorum

Banyomu nihayet üç yıl düşündükten sonra değiştirme kararı verdi kocam:D Onu bu konuda ikna edene kadar neler çektim:) Sizden yeni banyom için yılın modası olan Yeni Banyo Dekorasyonu modelleri sunmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş