gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yeni Tunik Gömlek Modeli

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

uzun tunik gömlekler bayan tunik gömlek modelleri hamile gömlek modelleri 2010 2010 Ben şahsen beyaz renkli kıyafetleri pek tercih etmem.Kendimi çok rahatsız hissediyorum beyaz bir kıyafet giyince:D Ama şuan göreceğiniz tunik gömleği gördükten sonra benim fikrim değişti.Artık bu yaz beyaz renk beni bekle diyorum:):):)
    Buyrunuz..

Çok hoş duruyor.Kemerle kombine edilmiş.Birde kemere uygun ayakkabıyla bence çok güzel bi görünüm ortaya çıkacaktır.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    kemerle ayrı bir havası oluyor oldukça tutulan bir model saol meçhulüm

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    2. olan çok güzel..

Yeni Tunik Gömlek Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gömlek tunik 2009

gömlek tunik 2009

tunik gömlekler movel gömlekleri movel gömlek movell gömlek modelleri movell tunik gömlekler 2009 yazının gözdeleridnen olacağa benziyor..rahatlığına ve şıklığına hatta sportifliğine düşkün bayanlar bu güzel gömlek tuniklerden yana yapıcaklardır tercihlerinii:):) *MeÇHuL*
  2. Gömlek Tunikler

Gömlek Tunikler

spor tunikler tunikler gömlek spor tunik modelleri sportif Spor ve şık tunikler farklı renkleriyle her renk pantolanlarınızla kombine yapabilirsiniz..
  3. Uzun tunik gömlek modelleri

Uzun tunik gömlek modelleri

tunik gömlek modelleri uzun tunikler uzun gömlek modelleri tunik bayan Tunikler moda diyorum kızlar.Bakın birde tunik gömlek çıkarmışlar.Bu tunik işi tuttu genci yaşlısı türbanlısı türbansızı herkes giyor.Bende giyorum çok da seviyorum:):)
  4. Yeni sezon Tunik modelleri

Yeni sezon Tunik modelleri

tayt tunik modelleri yeni tunik modelleri yeni sezon sezon tunikler Tunikler her kadının tercih ettiği bir giysidir.Ben genellikle tayt ve dar paça jeanların üzerine tunik kullanırım.Gerçektende çok hoş duruyor.Hem rahat hemde şık.Sizlerde benim gibi tunik severseniz yeni modellere mutlaka bir göz atın diyorum. Buyrunuz... Melekler mekanı ve MEÇHUL farkıyla :meçhul:
  5. 2016 En yeni tesettür tunik modelleri

2016 En yeni tesettür tunik modelleri

Yeni sezon 2016 tesettür tunikler çok şık ve zarif tasarımlarıyla göz dolduruyor.Tesettürlü hanımlar bu yılki tasarımlarla adeta şıklık yarışında olucaklar.Renklerin canlılığı, spor kesimler,klasik modeller hayli memnun edici. Bu yıl tesettür modasında en çok tercih edilen renkler,yağ yeşili,pudra,fuşya,mürdüm, oksit sarısı,lacivert en çok tercih edilen renkler arasında olucak.2016 tunik...

Sayfayı Paylaş